Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Litvanyalı rehber adayları Bodrum’da

11 Temmuz, 2009 | 13:14

Bodrum Litvanya’nın ünlü Star Holidays Acentesi tarafından düzenlenen ve en iyi tatil rehberinin seçileceği reality show formatındaki Holidays Star programının çekimleri Bodrum’da tamamlandı.

Marmaris, Didim, Kuşadası ve Bodrum’da yapılan çekimler ilginç görüntülere sahne olurken Litvanya’da televizyon kanallarında yayınlanmak için çeşitli tatil beldelerinde çekimler yapan ekip, 3 gün süren Bodrum çekimlerinin ardından, çalışmalarını tamamlayıp ülkelerine döndü.

Star Holiday Acentesi tarafından düzenlenen ve 10 turizm rehberi katıldığı Holidays Star yarışmasında rehberler Türkçe konuşma, Atatürk’ü, yöresel yemekleri ve tatil beldelerini tanıtma amaçlı yarışmalar düzenlendi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bodrum, Bodrum gece hayatı, Bodrum konaklama, Bodrum Otelleri, Bodrum'ta gece hayatı, Didim, Kuşadası, Litvanya, Marmaris, Star Holidays, Yunan Adaları,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları