Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Lionel Messi, poşet formalı Afgan çocukla buluşacak

02 Şubat, 2016 | 15:58

Lionel Messi, poşet formalı Afgan çocukla buluşacak Barcelona forması giyen Arjantinli yıldız futbolcu Lionel Messi, poşetten yaptığı formasıyla çekilmiş fotoğrafları internette yayılan Afgan çocukla buluşacak.

Dünyanın en zorlu ve çekişmeli liglerin arasında yer alan İspanya Futbol Ligi La Liga’da Real Madrid, Atletico Madrid ve Barcelona arasında kıyası bir mücadele yaşana dursun saha dışı olaylar, futbolun sadece futbol olmadığının kanıtı. 5 yaşındaki Afgan çocuk Murtaza, Barcelona’nın süper yıldızı Lionel Messi’nin poşetten yapılmış formasıyla çekilen fotoğrafıyla günlerce konuşulmuştu.

messi

Afganistan Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, küçük Murtaza’nın hayalleri gerçek oluyor. Messi hayranı çocuk, en yakın zamanda yıldız futbolcu ile bir araya gelecek. Görüşmenin ise nerede nasıl gerçekleşeceği henüz netlik kazanmadı. Güvenlik kaygısı nedeniyle Messi’nin Afganistan’a gitme olasılığı az görünüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atletico Madrid, Barcelona, La Liga, Lionel Messi, Lionel Messi afgan çocuk, Lionel Messi Barcelona, Lionel Messi la liga, Lionel Messi poşet forma, Lionel Messi twitter, Real Madrid,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları