Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Limak Tarsus’a 120 milyon dolarlık yatırım yapacak

30 Ekim, 2009 | 10:57

Limak Tarsus Doğu Akdeniz’de turizmin gelişmesi için yöre halkının umut bağladığı Kazanlı-Tarsus Sahil Projesi hayata geçiriliyor.

Yapılan ihale sonrasında Limak Şirketler Grubu’nun yanı sıra Özaltın İnşaat Ltd. Şirketi’ne 4, Peta Mühendislik A.Ş’ye 1, Aram İnşaat Ltd. Şirketi’ne 1, IC Antbelyat A.Ş’ye ise 3 parsel tahsis edildi.

İhaleden 2 parsel alan Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir, yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Limak Grubu’nun yaklaşık 120 milyon dolar tutarındaki turizm yatırımlarına başlamak için bürokratik engellerin kaldırılmasını beklediğini bildirdi.

Nihat Özdemir “İşlemlerin biran önce yapılmasını bekliyoruz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir, IC Antbelyat A.Ş, Limak, Limak Limra Otel, Limak Şirketi, Limak-GMR-Malaysia Airports, Nihat Özdemir, Özaltın İnşaat Ltd. Şirketi, Peta Mühendislik A.Ş, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları