Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Limak müdürleri zirvede buluştu

26 Aralık, 2012 | 13:11

Limak müdürleri zirvede buluştu Antalya’nın alternatif turizm merkezleri arasında yer alan Olympos Teleferik İşletmesi iş yemekleri ile de gözde.

İş dünyasının birçok ismi toplantılarını ve tanıtımlarını zirvede yapıyor.

Kemer Limak Limra Otelin Genel Müdür, yardımcıları ve üst düzey yönetimi Antalya’nın alternatif turizm merkezleri arasında yer alan Olympos Teleferik ile çıktıkları 2365 mt. zirvede Shakespeare Mountain Bistro’da düzenlenen yemekte bir araya geldi. Limak Turizm Grubu Genel Koordinatörü Kaan Kavaloğlu’nun da yer aldığı yemekte geçen 2012 sezonun bir durumu değerlendirilirken, 2013 stratejileri konuşuldu ve yeni yıl da kutlandı.

Limak Limra Otelin Genel Müdür, yardımcıları ve üst düzey yönetimi zirvede mevcut karlar üzerinde stres atarken, kartopu da oynamayı ihmal etmedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Antalya Limak müdürleri, Antalya Turizm, Kaan Kavaloğlu, Kemer Limak Limra Oteli, Limak Limra Otelin Genel Müdürü, Limak müdürleri, Limak müdürleri zirvede, Limak Turizm Grubu Genel Koordinatörü, Olympos Teleferik,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları