Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Limak Hotels’den Ağaç Dikim Kampanyası

23 Mart, 2011 | 19:21

Limak Hotels, 21 Mart Dünya Orman gününü, misafirler ve yöneticilerle birlikte düzenlediği ağaç dikim kampanyası ile kutladı.

Misafirlerin yoğun katılım gösterdiği etkinlikte, otel yönetiminin kendilerine böyle bir imkan sağlamasından dolayı çok memnun olduklarını büyük bir heyecanla dile getirdiler.

Limak Hotels Koordinatörü Kaan Kavaloğlu yapmış olduğu açıklamada, geçen yıl yaşanan büyük orman yangınındaki kaybımızı bir ölçüde de olsa böyle bir etkinlikle azaltmak istediklerini, yaptıkları bu etkinliğe misafirlerin yoğun katılım göstermelerinin de sevindirici olduğunu söyledi.

Sürdürülebilir turizm ile ilgili yapılacak olan etkinliklerin, iyi bir organizasyonla hayata geçirilmesi gerekmektedir diyen Kavaloğlu, çevre konusunda otellerin tek başlarına yaptıkları projeler maalesef yeterli olamamaktadır. Bu tür organizasyonları tüm otellerin hayata geçirmesi gerekmektedir, dedi.

Ağaç dikme etkinliğini organize eden Limak Atlantis Otel Genel Müdürü Dinçer Sarıkaya da, gereken desteği sağlayan Serik İlçe Orman Müdürü Sn. Durmuş KOYUN’ a ayrıca teşekkür etti.
Limak Grup otelleri yöneticileri ve misafirleri Serik bölgesinde bulunan alanda yaklaşık 1000 fidan dikerek Limak Hotels Ormanı’nı oluşturdular.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ağaç dikim kampanyası, Ağaç dikmek, Limak Hotel, Limak Hotel ağaç dikimi, Limak Hotels, Limak Hotels ağaç dikm, Limak Hotels Ormanı, Limak Hotels turizm,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Erdoğan TURHAN
25 Mart, 2011

Limak gurbu olarak bu ve buna benzer organizasyonların öncülüğü yapmak çok gurur verici.Herkesin katkı sağlaması dileğiyle…

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Mart 25th, 2011 at 11:13 Erdoğan TURHAN mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları