Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

LifeStyle Expo in İstanbul Fuarı başlıyor!

04 Eylül, 2014 | 13:12

Hong Kong ve Çin’in Guangdong eyaletinden 200’ün üzerinde firmanın katılacağı LifeStyle Expo in İstanbul Fuarı, 12-14 Eylül 2014 tarihlerinde Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek.

Hong Kong Ticaret Geliştirme Konseyi ( HKTDC ) ve Guangdong Eyaleti Ticaret Departmanı ( GD – DOC ) tarafından düzenlenecek fuara, Türkiye ve çevre ülkelerden ithalatçılar, distribütörler, satın alma yetkilileri ve perakendecilerin katılması bekleniyor.

LifeStyle Expo in İstanbul Fuarında, beş ana kategoride kaliteli lifestyle ürünler geniş bir yelpazede sunulacak. Kategoriler; tüketici elektronikleri, lüks hediyelik eşyalar, elektrikli ev aletleri, moda aksesuarları ve kol ve duvar saatlerinden oluşacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çin, Çin fuar, Çin türkiye fuar, Guangdong, Guangdong çin, Hong Kong, Hong Kong fuar, İstanbul Fuar, LifeStyle Expo, LifeStyle Expo çin, LifeStyle Expo fuarı, LifeStyle Expo in İstanbul, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları