Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

LG Havaalanı’nda Hizmet Verecek “Havalanı Robotları”nı Güney Kore’de Hizmete Sundu

02 Ağustos, 2017 | 10:12

 

Lg Airport Robot

LG Electronics tarafından geliştirilen yeni akıllı robot serisi “Havaalanı Robotları” Güney Kore Incheon Uluslararası Havaalanı’ndaki (IIA) görevlerine resmen başladı.

LG Havaalanı’nda Hizmet Verecek “Havalanı Robotları”nı Güney Kore’de Hizmete Sundu

Teknolojinin baş döndürücü hızı, turizmi de doğrudan etkiliyor. İlk olarak Japonya’da otel hizmeti için kullanılmaya başlanan akıllı robotlar artık havalimanlarında da görev almaya başlıyor. Hatta başladı bile…
Teknoloji devi LG, en büyük kış sporları etkinliğine ev sahipliği yapacak olan Güney Kore’deki Incheon Uluslararası Havaalanı’nda, robotlarını resmen hizmete sundu.
Artık Incheon Havaalanı içinde dolaşarak ziyaretçilere bilgi sağlayıp yardımcı olan robotlar var. Üstelik görev alanları rehberlikle de sınırlı değil. Temizlik robotları da alanı temiz tutmak için her zaman hazır bir şekilde bekliyor.
Kaynak; 1

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Güney Kore, Havaalanı Robotları, LG Electronics,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları