Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Lezzet ve Baharatlar Festivali egzotik tatlar sunacak

13 Temmuz, 2015 | 07:12

Lezzet ve Baharatlar Festivali Egzotik tatlar sunacak Lezzet ve Baharatlar Festivali, 14 – 16 Ağustos tarihlerinde İsviçre’de düzenlenecek.

Hint Okyanusu nun ünlü otellerinden olan Constance Le Prince Maurice, İsviçre Verbier Chalet d’Adrien da gerçekleşecek olan Lezzet ve Baharatlar Festivali ile farklı damak zevklerine uygun baharatların kullanıldığı, egzotik tatları deneyimleme imkanı sağlayacak.

Lezzet ve Baharatlar Festivali

14 – 16 Ağustos 2015 tarihleri arasında İsviçre Verbier Chalet d’Adrien’da’ da gerçekleşecek festivalde, Constance Le Prince Maurice Şefi Praveen Jugun, düzenlenen gastronomi haftasında birbirinden farklı lezzetleri bir araya getirerek, özel olarak hazırladığı menüleri misafirlerin beğenisine sunacak.

prince maurice laguna bar

Festival boyunca Hint Okyanusu ’nun benzersiz manzarası karşısında, sahilde romantik bir akşam yemeği, geniş şarap yelpazesi ve şarap tadımı dahil olmak üzere unutamayacağınız bir deneyim yaşatacak.

Hint Okyanusu Maldivler, Mauritius ve Balayı

Mauritius ve Maldivler gibi tropik adalar ı içerisinde barındıran Hint Okyanusu, özellikle balayı çiftlerinin son yıllardaki en önemli duraklarından biri haline geldi.

yemek festivali

Balayı çiftlerinin gözdesi halindeki Maldivler ve Mauritius eşsiz güzellikteki doğası, egzotik atmosferi ve cenneti andıran büyüleyici manzaralarıyla tercih ediliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
baharat festivali, Constance Le Prince Maurice, Hint Okyanusu, İsviçre, İsviçre festival, Lezzet ve Baharatlar Festivali, Maldivler, Maldivler Balayı, Mauritius, Mauritius balayı, Praveen Jugun, Verbier Chalet d’Adrien,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları