Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Lezzet Ustaları galada buluştu

16 Aralık, 2015 | 10:35

Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresi Türkiye’de ilk kez düzenlenen Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresi gala gecesi, gastronomi dünyasının önemli isimlerini İzmir’de bir araya getirdi.

Tarihi Havagazı Fabrikası’nda organize edilen gala gecesine İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Rektörü Oğuz Esen, İZFAŞ Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Gül Şener, İzmir CVB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Kongre Düzenleme Kurulu Üyesi Hande Arslanalp ile Reseau Délice Dünya Gurme Şehirler Birliği Başkanı Jean Michel Daclin katıldı.

Delice Network üyeleri Olivier Marette, Alberto Laplaine Guimaraes, Herve Fleury, Xavier Medina, Jean Robert Pitte, Fatimazahra El Aouni, Harris Kalpidis, Kai Victor Hansen, Rudolf Van Nunen’in konuk olduğu gala gecesinde; kongre onursal, düzenleme, danışma ve bilim kurulu üyeleri ile İzmir Ekonomi Üniversitesi Mutfak Sanatları ve Yönetimi bölümü öğrencileri ve yabancı alım heyetleri yer aldı. Kare Sanat, müziği ile geceye renk kattı.

Gastronomi Turizmini Anlattılar

Türkiye’nin turizm sektöründeki en önemli buluşmalarından biri olan Travel Turkey İzmir Fuarı kapsamında Fuar İzmir’de düzenlenen Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresi 3 gün sürdü. Kongreye Belçika, Brezilya, Fransa, İspanya, Monako, Norveç, Portekiz, Yunanistan ve Türkiye’nin 15 farklı kenti katıldı. 10 davetli konuşmacı toplam 400 kişinin yer aldığı kongrede, 28 sözlü ve 12 poster bildiri sunuldu. Kongre katılımcıları Turizm Fuarı ile eş zamanlı bir kongrenin düzenlenmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gastronomi, gastronomi turizmi, Gastronomi Turizmi izmir, İzmir fuar, Travel Turkey İzmir Fuarı, Türkiye Gastronomi, Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresi, Uluslararası İzmir Fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları