Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Leyla Bilginel Tayland’a yerleşti

16 Ekim, 2014 | 08:59

Leyla Bilginel oğlu Kayra ile birlikte Uzakdoğu’nun turizmde parlayan yüzü Tayland’a yerleşti.Ünlü oyuncu ve oğlu, bundan sonraki hayatlarını Tayland’ın cennet adası Phuket’te geçirecek.

Sperm bankasından çocuk sahibi olduğu için günlerce konuşulan Leyla Bilginel oğluyla birlikte Uzakdoğu’nun incisi Phuket’te yaşamına yeni bir sayfa açtı. Tayland’ın dünyaca ünlü adası Phuket’te oğluyla birlikte yeni bir hayat kuran Bilginel, bu cennet adada stresten uzak günler geçiriyor.

Tayland Turları için tıklayın

Phuket’e yerleşmesi ile ilgili duygularını özetleyen ünlü oyuncu şu ifadeleri kullandı:

“Sil baştan hayatı öğreniyorum. Bu benim ikinci öğrenimim ama tekrarı olan bir öğreti değil. Bir öncekinin farkındalığı ile yeni baştan bir varoluş bu! Beni güzel bir hikaye mi bekliyor bilmiyorum ama bildiğim tek bir şey var. Yolu yarılamış bir ruhun sadece kendi için kanat çırptığını hissetmek”

Tayland’da dövüş sporu muay thai eğitimine başlayan Bilginel, oğlu Kayra’yı da okula yazdırdı.

Uzakdoğu’nun incisi Phuket

Tayland’ın en büyük adası olan Phuket, deniz, güneş ve kum tatilinin yanı sıra renkli doğu kültürünün doyasıya yaşanabileceğini yerler arasında. Egzotik kültürü ve tropik bitki örtüsüyle kendini sevdiren Phuket’te deniz-güneş-kum üçlüsü başka bir anlam kazanıyor.

Tam bir turist cenneti olan ada, geceleri açık hava barları ve her zevke hitap eden gece kulüpleri ile sınırsız bir eğlencenin kapılarını aralıyor.

Phuket Adası Turları İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Leyla Bilginel, Leyla Bilginel haberleri, Leyla Bilginel instagram, Leyla Bilginel Kayra, Leyla Bilginel kimdir, Leyla Bilginel oğlu, Leyla Bilginel phuket, Leyla Bilginel phuket adası, Leyla Bilginel tayland, Leyla Bilginel twitter, Leyla Bilginel Uzakdoğu, Phuket adası, phuket adası nerede, Phuket Adası turu, Tayland, Tayland Phuket, Tayland Turizm,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları