Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Levent Özçelik’in Instagram fotoğrafları primeclass Lounge’da sergileniyor

09 Temmuz, 2014 | 15:07

TAV İşletme Hizmetleri tarafından işletilen Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’ndeki primeclass Lounge, gezi editörü Levent Özçelik’in Instagram fotoğraflarına ev sahipliği yapıyor.

TAV İşletme Hizmetleri tarafından işletilen primeclass Lounge, gazeteci ve gezi yazarı Levent Özçelik’in “Instagram Günlüğü” kitabında yer alan fotoğrafları ağırlıyor.

Dünyanın farklı köşelerinden kentleri ve insanları yansıtan çarpıcı fotoğraflardan oluşan 38 kare primeclass Lounge konuklarının da ilgisi ile karşılandı. Gazeteci kimliğinin yanı sıra seyyah, yazar ve sanatçı olarak da Instagram’da çok sayıda takipçisi bulunan Özçelik’in fotoğrafları yıl boyunca primeclass Lounge’da sergilenecek.

Geçtiğimiz yıl da Çağla Çabaoğlu Sanat Galerisi’nin portföyünde bulunan, aralarında Beyza Boynudelik ve Harun Antakyalı’nın da eserlerinin bulunduğu çağdaş Türk ressamlarının eserleri yıl boyunca primeclass Lounge’da yolcularla buluşmuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atatürk Havalimanı, Çağla Çabaoğlu, Çağla Çabaoğlu Sanat Galerisi, Levent Özçelik, Levent Özçelik haberleri, Levent Özçelik instagram, Levent Özçelik kimdir, Levent Özçelik resimleri, primeclass Lounge, TAV İşletme Hizmetleri,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları