Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Leonardo DiCaprio, ekolojik tatil köyü açıyor

06 Nisan, 2015 | 07:14

Ünlü aktör Leonardo DiCaprio, 2005 yılında Belize’de satın aldığı adada, ekolojik tatil köyü açmaya hazırlanıyor.

Leonardo DiCaprio, turizme el attı. Çevreci eylemlere verdiği destekle bilinen Leonardo DiCaprio, Orta Amerika ülkesi Belize’de ekolojik yıkımın eşiğinde olan bir adayı satın alıp eko turizme açmaya hazırlanıyor.

DiCaprio, Karayip denizine kıyısı olan Belize’de, 104 hektarlık Blackadore Caye Adası’nı 10 yıl önce 1 milyon 750 bin dolara satın almıştı. Başarılı aktörün buraya bir otel ve deniz üstü lüks villalar inşa etmek için New Yorklu inşaat şirketi Delos ile anlaştığı öğrenildi.

Leonardo DiCaprio, Orta amerika turizmine büyük katkı sağlanması beklenen bu tesisi 2018’de açmayı planlıyor.

Ada üzerine 48 tane villa inşa etmeyi planlayan oyuncu, bu villalar 5 ila 15 milyon dolar arasında bir bedelle satmayı hedefliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Belize, Belize adası, Belize nerde, Blackadore Caye, Blackadore Caye belize, Eko turizm, Leonardo DiCaprio, Leonardo DiCaprio adası, Leonardo DiCaprio belize, Leonardo DiCaprio haberleri, Leonardo DiCaprio kimdir, Leonardo DiCaprio tatil köyü,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları