Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Leonardo DiCaprio Capri Adası’nda genç sevgilisi ile tatil yapıyor!

07 Ağustos, 2018 | 12:20

Leonardo DiCaprio Capri Adası’nda genç sevgilisi ile tatil yapıyor!

Leonardo DiCaprio, Capri Adası’nda genç sevgilisi ile tatil yapıyor. Ünlü oyuncu 21 yaşındaki sevgilisi Camila Morrone ile İtalya Plajları’nın en güzellerinin bulunduğu Capri’de tatilin keyfini çıkarıyor.

Ünlü oyuncu 21 yaşındaki sevgilisi Camila Morrone ile İtalya Plajları’nın en güzellerinin bulunduğu Capri’de tatilin keyfini çıkarıyor.

Leonardo DiCaprio Capri Adası’nda genç sevgilisi ile tatil yapıyor!

Yunan Adaları gibi dünyanın ünlü isimlerinin tercihleri arasında bulunan İtalya’nın Capri adası, şimdi de ünlü oyuncu Leonardo DiCaprio’yu ağırlıyor.

Dünya sinemasının önemli isimlerinden biri olan 43 yaşındaki Leonardo DiCaprio, İtalya Plajları’nın en güzellerini barındıran Capri’de kendinden 21 yaş küçük sevgilisi ile yorgunluk atıyor.

Leonardo DiCaprio Capri tatilinde

Yeni biten filmin çekimleri sonrası genç sevgilisi Camila Morrone ile yatının yönünü İtalya’nın Capri Adası’na çeviren Leonardo DiCaprio karaya çıkıp öğlen yemeği yedi.

Tanınmamak için şapkası ile kendini gizlemeye çalışan yakışıklı oyuncu, sevgilisi ile baş başa öğlen yemeği yedi.

Yıllardır özellikle Hollywood yıldızlarının tercih ettiği bir ada olan Capri’de, Svarowski ailesi, Berlusconi ve Mariah Carey gibi ünlü isimlerin lüks villaları bulunmakta.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Berlusconi, Camila Morrone, capri, Capri adası, Hollywood yıldızı, italya plajları, Leonardo DiCaprio, Mariah Carey, Svarowski ailesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları