Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Leonardo da Vinci Londra Buckingham Sarayı’nda

02 Mayıs, 2012 | 16:38

Yüzyılın Mucidi Leonardo da Vinci’ nin muhteşem insan bedeni çizimleri Londra Buckingham Sarayı’nda sergilenecek.

Leonarda Da Vinci’ nin insan bedeni hakkında binlerce sayfalık çizimler yapıldığı biliniyor. Büyük deha, yaptığı çizimlerde insanın anatomik yapısı ve bedenin nasıl işlediğini anlamak istiyordu.

Tüm bu çalışmalara ait eserler 4 Mayıs 17 Ekim 2012 tarihleri arasında Londra’da Buckingham Sarayı’ndaki Queen’s Gallery’de sergilenecek.

Leonardo Da Vinci’ nin eserleri Londra Buckingham Sarayı’nda sergilecek

Leonardo Da Vinci’nin insan bedeni hakkındaki çalışmaları 1519 yılındaki hayata gözlerini kapayana kadar devam etmiştir. Büyük dahinin anatomi çalışmalarının zamanının yüzyıllarca ilerisinde olduğu da dikkat çekiyor.

Leonardo Da Vinci’ nin eserleri  “Leonardo da Vinci: Anatomist” ismi ile Londra’da Buckingham Sarayı’ndaki Queen’s Gallery’de sergilenecek. “Leonardo da Vinci: Anatomist” adlı sergi, 4 Mayıs- 7 Ekim tarihleri arasında ziyaret edilebilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Da Vinci Londra Sergisi, Da Vinci' nin eserleri sergisi, Leonardo da Vinci, Leonardo da Vinci Buckingham Sarayı, Leonardo da Vinci Londra, Leonardo da Vinci Sergileri, Leonardo da Vinci: Anatomist, Leonardo Da Vinci' nin eserleri, Leonardo Londra Sergisi, Londra Buckingham Sarayı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları