Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Dünyaca ünlü deha Leonardo Da Vinci ‘nin icatları Türkiye ‘de

12 Eylül, 2011 | 18:28

Dünyaca ünlü deha Leonardo Da Vinci ‘nin icatlarının gösterildiği “Zamanın Ötesinden İcatlar Sergisi ” büyük katılım ve ilgi ile devam ediyor.

Dehanın 1480-1518 yılları arasında tasarladığı, günümüze ışık tutan icatları, bugün hayat buluyor. 16 Eylül-26 Eylül tarihleri arasında Meydan Ümraniye AVM ‘de gerçekleşecek olan yolculuk, 30 Eylül-10 Ekim Meydan Merter AVM, 14 Ekim-24 Ekim Merkez Gaziantep AVM, 28 Ekim-09 Kasım Merkez Adana AVM, 11 Kasım-21 Kasım Merkez Konya AVM, 25 Kasım-05 Aralık ‘da ise Merkez Kartal AVM ‘de devam edecek.

Dünyaca ünlü deha Leonardo ‘nun icatlarının sergilendiği etkinliğe büyük ilgilinin olduğu gözlenirken, farklı şehirlerdeki sergilere katılmak isteyenlerin şimdiden seyahat organizasyonlarını yaptıkları öğrenildi.

Leonardo ‘nun icatlarının gösterimde olduğu ücretsiz sergi Türkiye ‘de büyük ilgi uyandırdı.Kültür sanat tutukunlarının ziyaret ettiği sergilerde Devinim Halindeki Gülleler, Kısmen Sabit Kanatlı Planör, Zırhlı Tank, Makineli Tüfek gibi icatlar gösteriliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Devinim Halindeki Gülleler, İstanbul sergi, Kısmen Sabit Kanatlı Planör, Leonardo, Leonardo da Vinci, Leonardo Da Vinci icatları, Leonardo Da Vinci icatları sergi, Leonardo Da Vinci icatları Türkiye, Leonardo Da Vinci sergi Türkiye, Leonardo Da Vinci Türkiye, Leonardo Roma, Leonardo sergi, Makineli Tüfek, Zırhlı Tank,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları