Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Leonard Cohen İstanbul konseri biletleri satışa çıktı

19 Haziran, 2012 | 14:57

Leonard Cohen İstanbul konseri büyük bir sabırsızlıkla beklenirken, konser biletlerinin satışa çıktığı duyuruldu.

İstanbullu müzikseverlerin yıllardır dört gözle beklediği efsanevi müzisyen, söz yazarı, şair Leonard Cohen, 19 Eylül 2012 tarihinde sadece bir konser için Ülker Sports Arena’da olacak.

19 Eylül 2012 tarihinde sadece bir konser için İstanbul’a gelecek olan Leonard Cohen,Türk hayranları için “Dance Me To The End Of Love”, “Ain’t No Cure for Love”, “Bird on a Wire”, “Chelsea Hotel #2”, “Suzanne”, Marianne”, “I’m Your Man”, “First We Take Manhattan” gibi unutulmaz şarkılarını seslendirecek.

Çalışmalarında genellikle din, yalnızlık, cinsellik ve kişiler arası karışık ilişkileri konu edinen Cohen, en son 05 Ağustos 2009′da İstanbul’da dev bir konser vermişti.

AEG Live ve Purple Concerts organizasyonu ile 19 Eylül’de gerçekleşecek etkinlik için biletleri satışa çıktı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ain’t No Cure for Love, Bird on a Wire, Chelsea Hotel #2, Dance Me To The End Of Love, Dünya Turnesi, First We Take Manhattan, I’m Your Man, Leonard Cohen, Leonard Cohen Dünya Turnesi, Leonard Cohen geliyor, Leonard Cohen İstanbul, Leonard Cohen İstanbul konseri, Leonard Cohen konser, Leonard Cohen Old Ideas, Leonard Cohen şarkıları, Marianne, Old Ideas, Old Ideas turnesi, Suzanne,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları