Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Lenin’in el yazısı Rusya’da satışa çıktı

28 Ekim, 2013 | 15:40

vladimir-lenin-el-yazisi Sovyet devriminin lideri Vladimir Lenin’in el yazısı, 110 bin dolara alıcısını bekliyor.

Ünlü kişilerin el yazılarını satışa çıkaran “Avtografomaniya” şirketi, Lenin’in el yazısının değerini 3,5 milyon ruble (yaklaşık 110 bin dolar) olarak belirledi.

En pahallı el yazıları listesinde Lenin ardından ikinici sırada yer alan isim ise Thomas Jefferson. ABD’nin 3. başkanı olan Jefferson’ın el yazısının değeri 1,7 milyon ruble.

ABD’nin eski başkanlarından Abraham Lincoln’un el yazısı 790 bin rubleye alıcısını beklerken George Washington’un el yazısının fiyatı ise 619 bin ruble olarak belirlendi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abraham Lincoln, Abraham Lincoln el yazısı, Sovyet devrimi, Sovyet devrimi Lenin, Thomas Jefferson, Thomas Jefferson Amerika, Vladimir Lenin, Vladimir Lenin devrim, Vladimir Lenin el yazısı, Vladimir Lenin kimdir, Vladimir Lenin Rusya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları