Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Lenin’in el yazısı Rusya’da satışa çıktı

28 Ekim, 2013 | 15:40

vladimir-lenin-el-yazisi Sovyet devriminin lideri Vladimir Lenin’in el yazısı, 110 bin dolara alıcısını bekliyor.

Ünlü kişilerin el yazılarını satışa çıkaran “Avtografomaniya” şirketi, Lenin’in el yazısının değerini 3,5 milyon ruble (yaklaşık 110 bin dolar) olarak belirledi.

En pahallı el yazıları listesinde Lenin ardından ikinici sırada yer alan isim ise Thomas Jefferson. ABD’nin 3. başkanı olan Jefferson’ın el yazısının değeri 1,7 milyon ruble.

ABD’nin eski başkanlarından Abraham Lincoln’un el yazısı 790 bin rubleye alıcısını beklerken George Washington’un el yazısının fiyatı ise 619 bin ruble olarak belirlendi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abraham Lincoln, Abraham Lincoln el yazısı, Sovyet devrimi, Sovyet devrimi Lenin, Thomas Jefferson, Thomas Jefferson Amerika, Vladimir Lenin, Vladimir Lenin devrim, Vladimir Lenin el yazısı, Vladimir Lenin kimdir, Vladimir Lenin Rusya,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları