Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Legoland Discovery Centre İstanbul’da!

20 Temmuz, 2015 | 08:12

Legoland Discovery Centre İstanbul Tüm dünyada milyonlarca çocuğun tutkusu haline gelen Legoland Discovery Centre, İstanbul’da açılıyor.

3 bin metrekarelik bir alanda 3 milyon Lego parçası ile Doğu Avrupa’nın ve Türkiye’nin ilk Legoland Discovery Centre eğlence parkı İstanbul’da açılıyor. Dünyanın en eğlenceli tema parkları arasında gösterilen Legoland Discovery Centre, Merlin Entertainments Group tarafından Forum İstanbul’a getiriliyor.

40 milyon TL yatırım ve 3 milyon Lego parçasının kullanıldığı Legoland Discovery Centre, 30 Temmuz’da kapılarını açıyor.

Legoland Discovery Centre İstanbul

Legoland Discovery Centre İstanbul, Almanya ve Londra gibi iki önemli şehirde de bulunan benzerleri gibi 4 boyutlu sinema, fabrika turu, atölye çalışmaları, temalı oyun alanları, doğum günleri ve kutlamalar için özel parti odalarının yanında İstanbul’un simgelerinin inşa edildiği sergiyi de içerisinde barındıracak.

Topkapı Sarayı Bab-üs Selam Kapısı, AyaSofya, Boğaziçi Köprüsü gibi İstanbul’un sembolik yapıları, Lego parçalarından inşa edilerek Miniland’de sergilenecek.

Legoland Discovery Centre adı altında Doğu Avrupa’nın ve Türkiye’nin ilk, dünyanın 13’üncü eğlence parkı olacak Legoland, 3-10 yaş arası çocuklara, ailelerine 2-3 saat süren Lego temalı eğlence, etkileşim ve bilgi dolu bir dünya sunacak. Legoland Discovery Centre ‘a 3 yaş altındaki çocukların girişi ücretsiz olacak.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Discovery Centre, Forum İstanbul, Legoland, Legoland Discovery Centre, Legoland istanbul, Legoland istanbul forum, Legoland türkiye, Merlin Entertainments Group, tema parkları,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları