Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

‘Latin Amerika Karayip Filmleri Haftası’ Ankara’da başladı!

05 Kasım, 2018 | 10:38

2. Latin Amerika Karayip Filmleri Haftası Ankara'da başladı!

Başkent Ankara’da Latin Amerika ve Karayip ülkeleri büyükelçiliklerinin Ankara’da düzenlediği “2. Latin Amerika Karayip Filmleri Haftası” etkinliği dün başladı.

Ankara’da bulunan Latin Amerika ve Karayip ülkelerinin büyükelçiliklerinin, Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde düzenlediği etkinliğe, Türkiye’nin yeni Brezilya Büyükelçisi Murat Ateş, Brezilya‘nın Ankara Büyükelçisi Eduardo Riccardo Gradilone Neto ve Küba‘nın Ankara Büyükelçisi Luis Alberto Amoros Nunez’in yanı sıra çok sayıda diplomatik misyon temsilcisi katıldı.

Etkinliğin ilk gününde davetliler, Brezilya yapımı “Çöplük” isimli filmi izledi. Başkent Ankara’da 7, 11 ve 21 Kasım tarihlerinde de devam edecek “Latin Amerika Karayip Filmleri Haftası”kapsamında, Brezilya’nın yanı sıra Kolombiya, Meksika, Arjantin, Küba, Kosta Rika, Peru, Şili ve Venezuella’dan toplam 9 film izleyicilerle buluşacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Brezilya, Çöplük, film haftası, Karayip, Kolombiya, Küba, Latin Amerika, Latin Amerika Karayip Film Haftası, Meksika, Murat Ateş, Peru,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları