Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Lana Del Rey de tatil için Positano’daki İtalyan Plajları’nı seçti!

16 Ağustos, 2018 | 11:11

Lana Del Rey de tatil için Positano'daki İtalyan Plajları'nı seçti

Lana Del Rey de tatil için Positano’daki İtalyan Plajları’nı seçti. ABD’nin dünyaca ünlü şarkıcısı Lana Del Rey, İtalya Plajları ile ünlü olan Positano’da tatilin keyfini çıkarıyor.

ABD’nin dünyaca ünlü şarkıcısı Lana Del Rey, İtalya Plajları ile ünlü olan Positano’da tatil yapıyor. Ünlü şarkıcı Lana Del Rey, bu yıl ünlüler arasında çok popüler olan İtalya Plajları’nı seçti.

Birçok ünlü gibi Lana Del Rey de İtalya Plajları’nda

Dünyanın yakından tanıdığı birçok ünlü bu yaz tatil için İtalya Plajları’nı tercih etti. Muhteşem denizi, birbirinden güzel plajları, doğası, kültürü ve tarihi yerleri ile her sene milyonlarca turisti çeken İtalya’nın plajları yine ünlülerin akınına uğradı.

Lana Del Rey arkadaşlarıyla Positano tatiline çıktı

Bunlardan biri olan ve arkadaşlarıyla tekne tatili yapan ABD’li şarkıcı Lana Del Rey, önceki gün Positano kıyılarına demirledi, tüm gün denize girdi.

Lana Del Rey, beyaz bir mayo giymesi tercih ederken, bir hayli kilo aldığı da gözlerden kaçmadı. Şarkıcının yeni görüntüsü için hayranları sosyal medya üzerinden, “Her haliyle seviyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İtalya, italya plajları, İtalya sahilleri, Lana Del Rey, Positano,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları