Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Lady Gaga Milano’da

18 Mayıs, 2012 | 15:56

Pop yıldızı Lady Gaga Milano’da konser verecek.

Amerikalı şarkıcı Lady Gaga 2 Ekim 2012 tarihinde Milano’da konser verecek.Lady Gaga’nın türk hayranları Milano konserine katılmak için şimdiden harekete geçti.

2010 Dünya Kupası’nın Resmi Tur operatörü World Travel Service’den alınan bilgiye göre, İtalya’ya seyahat programları isteyenler Lady Gaga’nın konser tarihlerinde Milano’da olmayı tercih ediyorlar.

World Travel Service (WTS) yetkilileri,özellikle yurt dışında dünyaca ünlü starların konserlerine organizasyonlar yaptıklarını ve 2 Ekim’de gerçekleşecek Lady Gaga konseri için talep almaya başladıklarını belirtiyorlar.

Lady Gaga’nın Milano konseri için otel,uçak,transfer,konser bileti,vize,araç kiralama gibi birçok hizmeti veren WTS, dünyanın her yerine aynı şekilde organizasyonlar yapıyor.

Lady Gaga’nın çok konuşulan Seul Konseri;

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2010 Dünya Kupası, araç kiralama, konser bileti, Lady Gaga, Lady Gaga konserleri, Lady Gaga Milano, Lady Gaga Milano canlı, Lady Gaga Milano konseri, Lady Gaga Milano video, Lady Gaga Seul Konseri, Milano, Otel, Seul Konseri, transfer, Uçak, Vize, World Travel Service, WTS,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları