Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Lady Gaga konserleri tüm hızıyla devam ediyor!

04 Eylül, 2014 | 10:46

Lady Gaga’nın 13 Eylül’de İsrail’de yapılması beklenen konserinde herhangi bir değişiklik olmadığı bildirildi.

İsrail ile Hamas arasında yaşanan savaş nedeniyle Neil Young, Backstreet Boys ve Lana Del Rey gibi ünlü isimler İsrail’deki konserlerini iptal etmişti. Herkes Lady Gaga’dan da aynı hareketi beklerken farklı tarzı ile bilinen şarkıcı yine şaşırttı.

Gaga’nın artRave: ARTPOP Ball adlı dünya turnesinin Tel Aviv ayağının 13 Eylül günü yapılacağı konseri düzenleyen organizasyon firması tarafından açıklandı.

Önce İstanbul Sonra Atina

Lady Gaga turne kapsamında 68 şehirde, 78 performans sergileyecek. 16 Eylül’de İTÜ Stadyumu’nda Türkiye’deki ilk konserini verecek şarkıcı daha sonra Atina’ya geçecek.

Lady Gaga , 19 Eylül tarihinde Yunanistan’ın başkenti Atina’da 85 bin kişi kapasiteli Olimpiyat Stadı’nda muhteşem bir konser verecek. 2004 Olimpiyat Oyunları’na da ev sahipliği yapan bu stadyumda şimdiye kadar sadece 22 kişi konser verebildi. Daha önce Tracy Chapman, Shakira ve Madonna gibi isimleri ağırlayan Atina Olimpiyat Stadı’nın Lady Gaga konserinde tamamen dolması bekleniyor.

Gaga’nın konseri, basın tarafından şimdiye kadar Yunanistan’da verilecek en iyi konser olarak adlandırılıyor.

Konser için Yunanistan’a ülke dışından binlerce kişinin gelmesi bekleniyor. Sihirli şehir Atina, tarihi, tanrıları ve insanlar tarafından tapılan muhteşem hatıraları barındıran bir kent. Lüks mağazalar, küçük şirin dükkanlar, süslü restoranlar ve geleneksel tavernalar, konser saatine kadar vakit geçirmek için bire bir…

YUNANİSTAN TURLARI İÇİN TIKLAYIN

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
artRave, artRave Lady Gaga, artRave tour, Atina Olimpiyat Stadı, Lady Gaga, Lady Gaga 2014 konserleri, Lady Gaga Atina, Lady Gaga Haberleri, Lady Gaga İstanbul, Lady Gaga Konser, Lady Gaga yunanistan, Yunanistan, Yunanistan Atina, Yunanistan konser, Yunanistan neler yapılır, Yunanistan Olimpiyat Stadı, Yunanistan Turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları