Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Lady Gaga’ nın fincanına 50 bin dolar

02 Mayıs, 2012 | 18:13

Dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga’ nın Tokyo’ da meydana gelen depremin ardından Tokyo’da düzenlediği basın toplantısında kullandığı fincanı internette açık arttırmada.

Çılgın şarkıcı Lady Gaga Tokyo’ da meydana gelen ve 19 bin kişinin öldüğü depremden üç hafta sonra Tokyo’da düzenlediği basın toplantısında kullandığı çay fincanı bir internet sitesi tarafından satışa sunuldu.

Japonya’da düzenlenen ve pazar gününe kadar sürecek açık artırmada Lady Gaga’ nın fincanına şimdiye kadar 500 kişinin teklif verdiği ve fiyatın 50 bin dolara kadar yükseldiği öğrenildi. Çin porseleninden yapılma fincanda ayrıca Lady Gaga’nın ruj izi de bulunuyor.

Lady Gaga konserleri Avrupa Turnesi ile devam ediyor

Lady Gaga konserlerine Avrupa Turnesi ile devam ediyor. Tüm dünyayı saran ve her geçen gün artarak çoğalan Lady Gaga hayranları 14 Ağustos ‘ ta Sofya’ da, 16 Ağustos’ ta Bükreş’ te ve 18 Ağustos’ ta Viyana’ da devam edecek.

Lady Gaga konser biletleri satışa çıktı. Dünyanın her yerinden binlerce hayranın buluşacağı Avrupa konserleri için heyecan dorukta.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Lady Gaga, Lady Gaga BükreşKonser, Lady Gaga Bulgaristan, Lady Gaga Fincanı, Lady Gaga Haberleri, Lady Gaga Konser, Lady Gaga Konser Haberleri, lady gaga konseri, Lady Gaga Sofya Konser, Lady Gaga Tokyo, Lady Gaga Tokyo basın toplantısı, Lady Gaga Viyana Konser,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları