Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Lady Gaga’ nın fincanına 50 bin dolar

02 Mayıs, 2012 | 18:13

Dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga’ nın Tokyo’ da meydana gelen depremin ardından Tokyo’da düzenlediği basın toplantısında kullandığı fincanı internette açık arttırmada.

Çılgın şarkıcı Lady Gaga Tokyo’ da meydana gelen ve 19 bin kişinin öldüğü depremden üç hafta sonra Tokyo’da düzenlediği basın toplantısında kullandığı çay fincanı bir internet sitesi tarafından satışa sunuldu.

Japonya’da düzenlenen ve pazar gününe kadar sürecek açık artırmada Lady Gaga’ nın fincanına şimdiye kadar 500 kişinin teklif verdiği ve fiyatın 50 bin dolara kadar yükseldiği öğrenildi. Çin porseleninden yapılma fincanda ayrıca Lady Gaga’nın ruj izi de bulunuyor.

Lady Gaga konserleri Avrupa Turnesi ile devam ediyor

Lady Gaga konserlerine Avrupa Turnesi ile devam ediyor. Tüm dünyayı saran ve her geçen gün artarak çoğalan Lady Gaga hayranları 14 Ağustos ‘ ta Sofya’ da, 16 Ağustos’ ta Bükreş’ te ve 18 Ağustos’ ta Viyana’ da devam edecek.

Lady Gaga konser biletleri satışa çıktı. Dünyanın her yerinden binlerce hayranın buluşacağı Avrupa konserleri için heyecan dorukta.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Lady Gaga, Lady Gaga BükreşKonser, Lady Gaga Bulgaristan, Lady Gaga Fincanı, Lady Gaga Haberleri, Lady Gaga Konser, Lady Gaga Konser Haberleri, lady gaga konseri, Lady Gaga Sofya Konser, Lady Gaga Tokyo, Lady Gaga Tokyo basın toplantısı, Lady Gaga Viyana Konser,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları