Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kylie Minogue İbiza’yı coşturdu

28 Ağustos, 2014 | 14:08

Dünyaca ünlü Avustralyalı şarkıcı Kylie Minogue, İspanya’nın eğlece adası İbiza’da hem tatil yaptı hem de hayranlarının karşısına çıktı.

İspanyolların gece hayatı ve meşhur partileriyle ünlü adası İbiza, yıldızları ağırlamaya devam ediyor. 11 ve 18 eylül tarihlerinde Fransız DJ David Guetta ile eğlencenin tavan yapacağı İbiza, daha öncesinde Kylie Minogue’u ağırladı.

Gündüzlerini, İbiza’nın beyaz kumsalları ve turkuaz mavisi denizinde geçiren ünlü şarkıcı, geceleri de İbiza Hard Rock Cafe’de hayranlarını coşturdu.

Geçtiğimiz hafta sonu İbiza’ya gelen 46 yaşındaki Minogue, adada tatil yapanlarla hoş vakit geçiriyor. İbiza sahillerine inen yıldız, fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını kırmayarak onlara unutamayacakları anlar yaşatıyor.

Son yıllarda dünya starlarının sıkça tercih ettiği İbiza’ya yolunuz düşerse, hemen her sahilde televizyonlarınızdan izlediğiniz bir yıldızla karşılaşabilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
David Guetta, David Guetta haberleri, David Guetta ibiza, David Guetta ibiza parti, İbiza, İbiza haberleri, İbiza Hard Rock Cafe, Ibiza parti, İbiza tatil, İbiza Turu, Kylie Minogue, Kylie Minogue İbiza, Kylie Minogue ibiza konser, Kylie Minogue ispanya, Kylie Minogue konser, Kylie Minogue şarkıları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları