Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kuzey Kıbrıs turizmi Fashion TV’de gösterilecek

15 Eylül, 2014 | 17:18

Kuzey Kıbrıs turizmi, dünya çapında yayın yapan Fashion TV’de gösterilecek.

Başbakan Yardımcısı, Ekonomi, Turizm, Kültür ve Spor Bakanı Serdar Denktaş, Fashion TV’nin düzenlediği bir etkinliğe katılmak için ülkemizde bulunan Barcelona Kulübü eski başkanı Joan Laporta ve Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu ile birlikte bir basın toplantısı düzenledi.

Serdar Denktaş toplantıda, ülke turizminin tanıtımı konusunda atılan adımı açıkladı.

Denktaş, “Fashion TV ile bir tanıtım anlaşması yaptık. Turizm tanıtımımızı Fashion TV üzerinden dünya çapında 33 milyon insana ulaştıracak bir protokolle yola başlıyoruz. Fashion TV bir reklam aracıdır bizim için. Burada yatırım yapacak ve etkinlikler düzenleyecek. Yüzlerce tanınmış insan bu tanıtım kampanyalarına katılmak için buraya gelecek” ifadelerin kullandı.

Barcelona kulübü eski Başkanı Laporta ile spor konusunda da görüştüklerini ifade eden Başbakan Yardımcısı Denktaş,  “Laporta ile spor konusunda da kendisiyle nasıl bir işbirliği yürütebileceğimizi konuştuk” dedi.

KIBRIS OTELLERİ İÇİN TIKLAYIN

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barcelona Kulübü başkanı, Barcelona Kulübü eski başkanı, Fashion TV, Fashion TV izle, Hasan Sertoğlu, Joan Laporta, Kıbrıs Haberleri, Kıbrıs Otelleri, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu, kıbrıs turu, Kuzey Kıbrıs, Kuzey Kıbrıs turizmi, Serdar Denktaş, Serdar Denktaş kıbrıs,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları