Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kuveyt’ te Türk uçağına saldırı şoku!

07 Ocak, 2014 | 12:54

Kuveyt' te Türk Uçağına Saldırı İstanbul’dan Basra’ya uçuşu sırasında kötü hava koşulları nedeniyle Kuveyt’e acil iniş yapan bir Türk uçağının Iraklıların saldırısına uğradığı bildirildi.

Kuveyt basınının yaptığı açıklamaya göre, olay dün yaşandı ancak medyaya bugün yansıdı.

Habere göre, İstanbul’dan havalanan ve Basra’ya giden uçak kötü hava nedeniyle Kuveyt’e acil iniş yaptı.

Burada bir süre bekledikten sonra pilot yolculara Irak’ta havanın kötüleşmekte olduğunu bu nedenle İstanbul’a dönülmesi gerektiğinin anonsunu yaptı.

Uçaktaki 15 Iraklı yolcu kaptan pilotun bu kararını protesto etmeye başladı. Bunun üzerine kaptan pilot havaalanı güvenliğini uçağa çağırdı. Güvenlik görevlileri yolcuları sakinleştirip uçağı terk ettikten sonra Iraklılar yeniden ayaklandı ve kabin ekibine saldırdı.

Açıklamada “Güvenlik görevlileri uçağı terk ettikten sonra Iraklılar yeniden protestoya başladı ve kabin ekibine saldırdı. Bunun üzerine kaptan yeniden güvenliği aradı. Daha sonra Iraklılar uçaktan indirildi ve Basra’ya giden başka bir uçağı beklemek üzere havaalanı oteline götürüldü” sözlerine yer verildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
basra, Basra İstanbul, Irak, İran İstanbul, İstanbul Basra Uçağı, İstanbul Basra Uçuşu, İstanbul ırak, ırak basra, Kuveyt, kuveyt saldırı, Türk uçağına saldırı, uçakta saldırı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları