Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kuşadası’nda plaj polisi görevde

26 Haziran, 2009 | 12:33

Plaj polisi Yaz sezonu tüm hızıyla devam ederken tatil bölgelerinde meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı önlemler artırılıyor.

Türkiye’de ilk kez Kuşadası’nda oluşturulan ve büyük başarı kazanan plaj polisi birimi de yeni sezonla birlikte göreve başladı.

Plaj polisleri, dünyaca ünlü Kadınlar Plajı ile halk plajlarında ve Bayraklıdede Mahallesi’nde Kuş-Tur plajında görev yapıyor.

Kuşadası Emniyet Müdürü Şenol Zeybek, yaz aylarında artan nüfusa daha iyi hizmet verebilmek ve özellikle plajlarda yaşanabilecek hırsızlık ve kapkaç olaylarına karşı caydırıcı unsur olarak kurulan plaj polisinin sezonluk görev yaptığını söyledi.

Emniyet Müdürü Zeybek, Kuşadası’nın yaz sezonuna tam olarak hazır olduğunu ve huzuru bozacak, turisti rahatsız edecek hiç kimseye göz açtırılmayacağını sözlerine ekledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kadınlar Plajı, Kuş-Tur plajı, Kuşadası, Kuşadası Bayraklıdede, Kuşadası Emniyet Müdürlğü, Kuşadası Otelleri, Kuşadası tatil, Kuşadası turları, Şenol Zeybek, Tatil paketleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları