Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kuşadası’nda Küba rüzgarı

04 Şubat, 2015 | 09:53

Kübalı sanatçı Andy Evodio Cano Hernandez’in çalışmalarının yer aldığı “Viva Cuba” resim sergisi, Kuşadası’nda sanatseverlerle buluştu.

Andy Evodio Cano Hernandez’in çalışmalarının yer aldığı “Viva Cuba” resim sergisi, Kuşadası’ndaki İbramaki Sanat Galerisi’nde açıldı.

Küba Büyükelçisi Alberto Gonzalez Casals’ın da yer aldığı sergiye Jose Marti Küba Dostluk Derneği temsilcileri ve Latin Cuba Band müzik grubu da katıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alberto Gonzalez Casals, Alberto Gonzalez Casals küba, Andy Evodio Cano Hernandez, Andy Evodio Cano Hernandez küba, Jose Marti Küba Dostluk Derneği, küba büyükelçisi, küba sergisi, Latin Cuba Band, Viva Cuba, Viva Cuba kuşadası, Viva Cuba sergisi,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları