Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kuşadası Hollanda’daki turizm fuarında tanıtıldı

14 Ocak, 2013 | 11:08

Kuşadası Hollanda'daki turizm fuarında tanıtıldı Kuşadası Otelciler ve Yatırımcılar Birliği (KODER) organizasyonuyla Hollanda’daki Utrecht Turizm Fuarı’na katılım sağlandı.

Korumar Hotel De Luxe, Pine Bay Holiday Resort, Charisma Hotel, Sea Light Hotel, Palmin Hotel, Batihan Hotel, Ephesia Hotels, Değirmen Restaurant ve Müze ile Kuşadası Universal Hastanesi’nin paylaştığı 50 metrekarelik stantta Kuşadası temsil edildi.

Konu hakkında bir açıklama yapan KODER Başkanı Tacettin Özden, “Çok verimli ve başarılı bir tanıtım çalışması yapıldı. Bu kadar otel ve iki ayrı meslek grubu, Kuşadası ismi altında ilk defa stant alıp tanıtım yaptı. Bu da ilerideki yıllarda olabilecek birliktelik adına çok umut verici oldu. Önümüzdeki yıllarda daha çok katılımla çok daha iyi tanıtım çalışmaları yapılacağına eminim. Destinasyon tanıtılırsa, talep olursa bundan bölgedeki her işletme fayda sağlar.” dedi. Hollanda pazarından ilk alınan rezervasyon bilgilerine göre satışların iyi olduğunu kaydeden Özden, “Rezervasyonlar bazı otellerde geçen yıldan daha iyi, bazı otellerde ise aynı görünüyor Beklentimiz, bu yılı 2012 rakamlarına benzer bir dolulukla kapatacağımız yönündedir.” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fuar, Hollanda, Hollanda fuar, Hollanda Kuşadası, Hollanda Utrecht Turizm Fuarı, KODER Başkanı Tacettin Özden, Kuşadası Hollanda, Kuşadası Otelciler ve Yatırımcılar Birliği, Turizm, Turizm Fuarı, turizm fuarı Kuşadası, Utrecht Turizm Fuarı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları