Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kuşadası’ndaki deve güreşleri naklen yayınlanacak!

16 Aralık, 2009 | 12:40

Deve Güreşi Aydın’ın Kuşadası ilçesinde Belediye ile Kuşadası Deve ve Deve Güreşi Sevenler Derneği işbirliğiyle düzenlenecek deve güreşleri, 20 Aralık’ta Kuştur mevkisindeki Arena’da yapılacak.

Turistlerle beraber 10 binden fazla kişinin seyretmesi beklenen güreşlerden bir gün önce develer, şehir merkezinde yürütülecek. Gece ise Belediye Düğün Salonu’nda geleneksel halı gecesi düzenlenecek. Güreşler televizyondan naklen yayınlanacak.

Kuşadası Belediye Başkanı Esat Altungün, “Deve güreşlerimizin bu yıl 11.’sini yapıyoruz. Hemşehrilerimiz ve dışarıdan gelenlerle birlikte seyirci sayımız her yıl artıyor. Tertip komitemizin yaptığı deve eşleşmeleri de ilginin artmasını sağlıyor. Bütün vatandaşlarımızı Arena’ya bekliyoruz.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aydın, Aydın Kuşadası, Deve Güreşleri, Esat Altungün, Kuşadası, Kuşadası Belediyesi, Kuşadası Deve Güreşleri, Kuşadası Deve ve Deve Güreşi Sevenler Derneği, Kuşadası Haberleri, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları