Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kuşadası’ndaki deve güreşleri naklen yayınlanacak!

16 Aralık, 2009 | 12:40

Deve Güreşi Aydın’ın Kuşadası ilçesinde Belediye ile Kuşadası Deve ve Deve Güreşi Sevenler Derneği işbirliğiyle düzenlenecek deve güreşleri, 20 Aralık’ta Kuştur mevkisindeki Arena’da yapılacak.

Turistlerle beraber 10 binden fazla kişinin seyretmesi beklenen güreşlerden bir gün önce develer, şehir merkezinde yürütülecek. Gece ise Belediye Düğün Salonu’nda geleneksel halı gecesi düzenlenecek. Güreşler televizyondan naklen yayınlanacak.

Kuşadası Belediye Başkanı Esat Altungün, “Deve güreşlerimizin bu yıl 11.’sini yapıyoruz. Hemşehrilerimiz ve dışarıdan gelenlerle birlikte seyirci sayımız her yıl artıyor. Tertip komitemizin yaptığı deve eşleşmeleri de ilginin artmasını sağlıyor. Bütün vatandaşlarımızı Arena’ya bekliyoruz.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aydın, Aydın Kuşadası, Deve Güreşleri, Esat Altungün, Kuşadası, Kuşadası Belediyesi, Kuşadası Deve Güreşleri, Kuşadası Deve ve Deve Güreşi Sevenler Derneği, Kuşadası Haberleri, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları