Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kuş sürüsüne çarpan yolcu uçağı geri döndü

25 Şubat, 2013 | 22:31

Kuş sürüsüne çarpan yolcu uçağı geri döndü İstanbul-Ankara seferini yapan Türk Hava Yolları’na (THY) ait yolcu uçağı kalkış sırasında kuş sürüsüne çarptı.

Havalimanına geri dönmek zorunda kalan uçağın sol motorunda hasar meydana gelirken, yolcular başka bir uçakla gönderildi.

İstanbul-Ankara seferini yapan yolcu uçağı kalkış sırasında kuş sürüsüne çarptı. Boeing 737-800 tipi THY uçağı 110 yolcusuyla Atatürk Havalimanı’na geri dönmek zorunda kaldı.

Yolcular başka bir uçakla Ankara’ya gönderildi. Bakım için THY teknik hangarına çekilirken uçağın sol motorunda hasar meydana geldiği öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
THY Uçağı, THY uçağı kuş sürüsü, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Uçağı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları