Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kuş sürüsüne çarpan yolcu uçağı geri döndü

25 Şubat, 2013 | 22:31

Kuş sürüsüne çarpan yolcu uçağı geri döndü İstanbul-Ankara seferini yapan Türk Hava Yolları’na (THY) ait yolcu uçağı kalkış sırasında kuş sürüsüne çarptı.

Havalimanına geri dönmek zorunda kalan uçağın sol motorunda hasar meydana gelirken, yolcular başka bir uçakla gönderildi.

İstanbul-Ankara seferini yapan yolcu uçağı kalkış sırasında kuş sürüsüne çarptı. Boeing 737-800 tipi THY uçağı 110 yolcusuyla Atatürk Havalimanı’na geri dönmek zorunda kaldı.

Yolcular başka bir uçakla Ankara’ya gönderildi. Bakım için THY teknik hangarına çekilirken uçağın sol motorunda hasar meydana geldiği öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
THY Uçağı, THY uçağı kuş sürüsü, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Uçağı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları