Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küresel tehlike büyüyor: Mavi balina bile karaya vurdu

23 Ekim, 2009 | 12:33

Mavi Balina ABD’nin Kuzey California sahillerinde kıyıya vuran yaklaşık 21 metre uzunluğundaki mavi balina görenleri şaşkına çevirdi.

Kıyıdan çok uzakta ve denizin en derin yerlerinde yaşadıkları için kıyıya vurmaları pek gözlenmeyen mavi balinayı inceleyen bilim adamları, emin olamasalar da bir geminin çarpmış olabileceğini dile getiriyor.

Bu ender rastlanan olayı fırsata çevirmeyi ihmal etmeyen California Üniversitesi öğrencileri ise dev balinayı hayretler içerisinde inceledi.

Sayıları binlerle sınırlı olan mavi balinalar dünyanın en büyük memeli hayvanları olarak biliniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, California Üniversitesi, Doğa Haberleri, Karaya Vuran Mavi Balina, Kuzey California, Mavi Balina, Turizm, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları