Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kurban bayramında vizesiz tatil turları,vizesiz yurtdışı tatil keyfi!

25 Ağustos, 2014 | 15:55

kurban-bayraminda-vizesiz-gidilebilecek-yerler-kurban-bayrami-turlari-tatili-vize-yok-vize-olmadan-gidilebilecek-ülkeler-vizesiz-tatiller-destinasyonlar-vizesiz-destinasyonlar

Kurban bayraımnda vizesiz tatil turlarını inlediniz mi?Sizi cezbedecek,vize kuyruğunda beklemenizi gerektirmeyecek,adeta aklınızı başınızdan alacak olan destinasyonlara baktınız mı? İşte sizin için hazırladığımız vizesiz tatil turları için gidilebilecek ülkeler.

kurban-bayraminda-tayland-turlari-tatili-gezilecek-yerleri

Vizesiz Tayland Turları Tatili

Uzak Doğu’nun yakın ülkesi Tayland turları her türlü arayışa hizmet eden düşük bütçeli bir seyahat. Kışkırtıcı olarak Tayland’ın başkenti Bangkok tam anlamıyla turistik bir vahadır. Seks turizminin dünyadaki başkentlerinden Pattaya gece hayatıyla, balayı turizminin tercih edilen destinasyonlarından Phuket doğa harikası plajları ve adalarıyla, ülkenin tamamı da tarih boyu birikmiş alternatif kültürüyle sizi davet ediyor. Ülkenin çok ucuz olması da ekstra çekici kılıyor.

Kurban Bayramında Vizesiz Tayland Tatili Turları İçin Tıklayınız!

Vizesiz Maldiv Tatili ve Turları

Yeryüzündeki görünen cennet !!! 1200 adasıyla,Müslüman halkıyla,bungolovlarıyla,el değmemiş bembeyaz kumlarıyla,tertemiz denizisiyle başınızın dönmesine yol açacak bir destinasyon Maldivler ! Palmiye ağaçlarının oluşturduğu cennet parçası Maldivler turları her yıl olduğu gibi bu yılda rezervasyonunu erkenden yapmayanlara kapalı.Özellikle Müslüman halka sahip olmasından dolayı Kurban bayramında ilk tercih edilen destinasyonlardan birisi olan Maldivler turları,erkenden rezervasyon ile geç kalanları üzecek…

Maldivler Hakkında Herşey!!!Kurban Bayraımında Vizesiz Cennet Maldivler Tıklayınız!!!

Kurban Bayramında Maldivler Tatili İçin Tıklayınız!!!

kurban-bayraminda-rusya-turlari-rusya-gezilecek-yerleri

Vizesiz Rusya Turları Tatili

Kurban bayramında gidilebilecek en uygun destinasyonlardan birisi şüphesiz ki tarihi kültürü ve mirasıyla büyüleyen Rusya’dır. Burnumuzun dibinde muazzam bir tarih barındıran Rusya ise bir başka ilgi çekici destinasyon olarak önümüze geliyor. Rusya’nın başkenti Moskova ve Saint Petersburg en iyi turistik şehirler olarak öne çıksa da, Novgorod, Pskov, Vladimir ve Soçi de destinasyonlar arasında en önemli şehirlerdir. Dünya’nın en büyük siyasi güçlerinden Rusya, matruş kasından votkasına, Kremlin Sarayı’ndan, edebiyatına, güneşin batmadığı beyaz gecelerinden, trenle baştanbaşa Rusya hayaline kadar, güzel bir deneyim için bizi çağırıyor.

Kurban Bayramınra Vizesiz Rusya Turları Tatili İçin Tıklayınız!

kurban-bayraminda-ukrayna-turlari-ukrayna-gezilecek-yerleri

Vizesiz Ukrayna Turları Tatili

Eğlence, eğlence, eğlence… Kuzey komşumuzu, ülkemiz için turistik olarak öne çıkaran önemli konu Ukrayna gece hayatı olsa da, tarihi değerleri, doğa harikası tabiatı, edebiyatı, siyaseti, limanları, içkileri, parkları hepimiz için heyecan verici. Biz sadece bir kente gittik henüz. Donetsk gece hayatı ise size unutamayacağınız anlar yaşatacaktır. Donesk’te Lenin meydanı, sosyalist caddeler, belediye binası etrafındaki atmosferler beraber sıralanan tarihi güzellikler sizi baştan çıkaracaktır. Ukrayna’ya gitmek isteyenler için ilk seçenek Kiev sonraki seçenek ise Donetsk olmalıdır. Odessa, Lviv, Simperefol favori olarak öne çıkan, denizi, tarihî ve insanıyla ön planda olan diğer önemli şehirlerdir. Özellikle Ukrayna turları ve tatili için Kiev-Donetsk-Odessa-Simperefol-Odessa’yı paket halinde düşünüp, Türkiye’de şehirlerarası gezi yaparcasına bu 5’li şehri gezip, fotoğraflarınızı çekip tatilinize renk katabilirsiniz.Son zamanlarda yaşanan olayların durulmasının ardından Ukrayna tatilinize gönül rahatlıyla çıkabilirsiniz.Donetsk’teki olaylar her ne kadar devam etsede,Ukrayna’nın diğer şehirlerini çok rahat şekilde gezip tadını çıkarabiliriz.

Kurban Bayramında Vizesiz Ukrayna Turları İçin Tıklayınız!

kurban-bayraminda-vizesiz-arjantin-turlari-tatili-tango-yapmak-tango-dansi-dans-arjantin-dansi

Vizesiz Arjantin Turları Tatili

Tango’nun anavatanı!!! Futbolun güzelliklerini barındırdığı ülke…Arjantin…Türkiye’nin 3,5 katı büyüklüğündeki topraklar ve ancak 40-42 milyon kadar nüfusuyla sakin bir doğa harikası. Avrupalı koloniciler tarafından kurulmasının mirası ile Avrupalı bir yaşamı Güney Amerika’nın neşesiyle birleştirmiş, eğlenceli, canlı, renkli, demokrat, modern bir ülke. Arjantin’in “Birlik ve Özgürlük içinde” sloganı yaşam biçimini özetliyor aslında. Arjantin!in başkenti Buenos Aires başlı başına 2 haftalık bir gezi noktası olurken Arjantin de fiziki mesafemizin uzaklığı ve pahalı uçak biletleri sebebiyle hadi gidelim demek için bizleri biraz zorluyor.

Kurban Bayramında Vizesiz Arjantin Turları Tatili İçin Tıklayınız!

WTS Farkıyla Kurban Bayramında Latin Amerika Turları İçin Tıklayınız!

kurban-bayraminda-vizesiz-brezilya-turlari-tatili

Vizesiz Brezilya Turları Tatili

Kurban bayramı için biraz uzak bir mesafe olsada Brezilya turları ve tatili sıcak, samimi, doğal, eğlenceli, canlı, renkli yönüyle ön plana çıkıyor… Tek sorunumuz mesafe. ..Türkiye’den Brezilya’ya gitmek gerçekten biraz zor ve pahalı ama bu sorun halledilirse Güney Amerika’nın bu muhteşem ülkesi bir cazibe merkezi. Sahilleri, insanları, festivalleri, karnavalları, susmayan müziği, durmayan dansı, güneşi, enerjisi, direnişi, sokak olayları, sokağın kendisi ve mutlu insanları. Henüz gidemediğimiz için duyum ve hislerimizi sıraladık, sanırız gidersek yazmakla bitmeyecek Brezilya anıları olacaktır.

Kurban Bayramında Vizesiz Brezilya Turları İçin Tıklayınız!

kurban-bayraminda-vizesiz-karadag-turlari-tatili

Vizesiz Karadağ Turları Tatili

Kurban bayramının adeta incisi olan Karadağ turları balkanların zengin deniz ülkesi inanılmaz cazibesiyle sizi şaşırtacak. Karadağ adeta bir keşfedilmemiş cennet görüntüsünde. Avrupalı turistler ve Dünyalı gezginler tarafından sıklıkla tercih edilen bu destinasyon gerçekten yine bir hafta sonu kaçamağı için dahi gidilecek bir yer. Bizim güney sahillerinde 1 haftalık 5 yıldızlı tatilde harcanacak saçma parayla Karadağ’da 1 ay yaşanabilecek olması, civarındaki birçok ülkeye vizesiz seyahat ile balkan turu yaparak çok rahat gezme imkânı, cennet koyları, Budva‘nın olağanüstü enerjisi ve uygun fiyatlı lüks turizm hizmeti reddedilemez bir öneri.

Kurban Bayramında Vizesiz Bosna Hersek – Hırvatistan – Karadağ Turları Tatili İçin Tıklayınız!

kurban-bayraminda-balkan-turları-vizesiz-sirbistan-turlari

Vizesiz Sırbistan Turları Tatili

Sadece hafta sonu bir kaçamak için dahi çok düşük bütçe ile gidilebilecek Sırbistan’ın başkenti Belgrad bizim için olağanüstü bir yurt dışı destinasyonudur. Kurban bayramında Belgrd’ın nefis doğası, tarihi ve kültürel mirası, canlı Avrupa gece hayatı ve sadece 1,5-2 saat uçuş süresi ile sürekli değerlendirilmesi gereken bir fırsat.

Kurban Bayramında Vizesiz Bosna Hersek – Hırvatistan – Karadağ Turları Tatili İçin Tıklayınız!

kurban-bayraminda-vizesiz-makedonya-turlari

Vizesiz Makedonya Turları Tatili

Kurban bayraımnda sadece Ohri şehri için bile gidilebilecek olan Makedonya’yı bu listede üst sıralara çıkarıyor. Bedavadan biraz pahalı olan fiyatları, Makedonya’nın başkenti Üsküp‘teki korunmuş Osmanlı izleri ile kentin bu kısmının Anadolu’ya benzerliği, Türkçe’nin çok geçerli bir dil olması, kentin diğer yarısındaki heykellerin, Üsküp’e sadece 17 km mesafedeki Kanyon Matka‘nın ruhumuza dokunuşu insana kendini iyi hissettiriyor.

Kurban Bayramında Vizesiz Makedonya Turları Tatili İçin Tıklayınız!

kurban-bayraminda-vizesiz-tunus-turlari

Vizesiz Tunus Turları Tatili

Kuzey Afrika’nın Mısır ve Fas’la birlikte bizler için davetkâr turistik noktası ise Tunus’tur. Bu üçüne ek Libya ve Cezayir’le birlikte Akdeniz’e kıyısı olan beş Afrika ülkesinden Tunus vizesiz bir seyahat için doğru bir yer. Sahra’nın içine kadar uzanan çöllerinde safari yapabilir, kıyılarından dalabilir, meraklısıysanız büyük pistlerde golf oynayabilirsiniz. Başkent Tunus’un gece hayatı, casinoları, ülkenin zengin mutfağı, hoşgörülü dini hayatı, yerel likörleri, Cap Bon Burnu’nun bahçeleri aynı anda hem devasa çölleri hem kocaman sahilleri, hem kup kuru doğayı hem yemyeşil vahayı bir arada sunan zengin bir davet.

Kurban Bayramında Vizesiz Tunus Tatili Turları İçin Tıklayınız!

kurban-bayraminda-vizesiz-güney-afrika-cumhuriyeti-turlari-tatili

Vizesiz Güney Afrika Cumhuriyeti Tatili Turları

Kıta Afrika’sının Avrupalı ülkesi GAC, modern yapısı, iki okyanusa birden kıyılarının olması, şehirciliği ile Dünya’ya Cape Town ve Johannesburg gibi hediyeleri, eşcinsel evliliği serbest bırakan 5′inci ülke olacak kadar ileri demokrasisi, mücadele tarihi, üç başkenti, deniz ve su sporları, ılıman iklimi, çeşitli bitki örtüsü ve doğal yapıyı bir arada sunan geniş toprakları, çölleri, dağları ve sahilleriyle Afrika’nın cazibe merkezi Güney Afrika Cumhuriyeti’ne gitmek için de tek engelimiz 13 saatlik direkt uçuş süresi ve çok pahalı olan uçak bileti ücretleri. Yeri gelmişken vefatının hemen ardına yazdığımız yazıyla Nelson Mandela‘yı da unutmayalım!!!

Kurban Bayramında Vizesiz Güney Afrika Turları İçin Tıklayınız

kurban-bayraminda-vizesiz-japonya-turlari-tatili

Vizesiz Japonya Tatili Turları

Brezilya gibi kurban bayramının uzak turlarından birisi olan Japonya benim listemde kesinlikle görülmesi,vakit geçirilmesi gereken ülkeler arasında ilk beşte yer alıyor.Uzak Doğu’nun akıl almaz ruhu Japonya, özellikle iş seyahatlerinde vatandaşlarımızın tercihi oluyor. Gelişmiş teknolojisi ile çılgınlık derecesindeki şehirciliği, genel dünyaya göre gerçekten farklı bir kültür yaşayan ve bunu çok güzel koruyan insanları, bu küçük ada ülkesini ziyaret edilecek ülkeler listesine alıyor. Ancak fiziki mesafelerimizin uzaklığı, pahalı uçak biletleri ve Japonya’nın gerçekten dünyanın en pahalı ülkelerinden biri olması nedeniyle orada harcanacak bütçenin zorlayıcılığı bu seyahati erteleten handikaplardan.

Kurban Bayramında Vizesiz Japonya Turları Tatili İçin Tıklayınız!

kurban-bayraminda-vizesiz-gürcistan-turlari-tatili

Vizesiz ve Pasaportsuz Gürcistan Tatili Turları

Kurban bayramında kesinlikle düşünülmesi gereken,ucuzluğu ve kültürü ile size yabancılık çektirmeyecek,fiyatıylada sizi yormayacak,sakinleşip yılın son aylarına adeta dinlenmiş,arınmış olarak girebileceğiniz bir imkan sunuyor bize Gürcitan.Evet,farklı bir kültür,bize yakın bir kültür fakat yorucu bir gündemden uzak.Birbirine bu kadar yakın olup bu kadar kopuk turistik ilişkileri olan iki ülke için vizelerin kaldırılması büyük bir fırsat sundu ve Karadeniz’in tüm illerinden otobüsle, hatta Artvin’den dolmuşla gidilen bu güzel ülke bizler için sık gidilen bir yer halini aldı. Bırakın vizeyi KKTC ile birlikte pasaport dahi gerekmeksizin gidebildiğimiz Gürcistan doğası, casinoları ve hamamları ile bizi çağırıyor. İstanbul’dan günde 8,9 uçak seferi olması ve son derece uygun fiyatlarla bilet bulunması da sizi sevindirecektir.

Kurban Bayramında Vizesiz Gürcistan Tatili Turları İçin Tıklayınız!

kurban-bayraminda-vizesiz-fas-turlari-tatili

Vizesiz Fas Turları Tatili

Afrika’nın Avrupa’ya açılan kuzey kapısı, Raban, Kazablanka, Tanger, Marakeş ve Fez şehirlerini Dünya’ya armağan etmiş. Uygun bütçeli bir seyahat için bulunmaz fırsat. Doğası, tarihi ve tek başına Sahra çölü ile gezginlere yepyeni bir bakış açısı sunan ülke plajları,ihtişamlı dağları, kraliyet sarayları,vahaları ve yerel kültürün en güzel yansıması olan köyleriyle baharat kokuları eşliğinde düşük bütçeli, yakın, vizesiz turistik bir cennet. Dünya’nın en eski antik şehirlerinden biri olan Fez ise tarihiyle ağzınızı açık bırakacak kadar güzeldir.

Kurban Bayramında Vizesiz Akdeniz Gemi Turları İçin Tıklayınız!

kurban-bayraminda-vizesiz-lübnan-turlari-tatili

Vizesiz Lübnan Turları Tatili

Sadece zamanından kalan “Ortadoğu’nun Paris’i” unvanına sahip Lübnan’ın başkenti Beyrut ve Beyrut Civarında Görülecek Yerler sebebiyle birle en az beş günü dolu dolu dolduracak, çokça iç çokça dış savaş geçirmiş Akdeniz’in hüzünlü doğu toprakları, gerek yakın kültürümüzün bize eşlik edeceği tanışıklık, gerek bizden uzak yabancı bir toplum yaşamının doyuracağı keşif arzusu ile müthiş bir turizm destinasyonu Lübnan turu hepimize; kültürel gezi, dini öğreti, hoşgörünün ne demek oluşu, tarih, entelektüellik, eğlenceli ve canlı Beyrut gece hayatı, korunmuş doğal zenginlikleri, Beyrut’ta alışveriş keyfi, Bekaa Vadisi’nde yaşayan bir coğrafyanın izlerini sunuyor. Lübnan inanamayacağınız şekilde sizi değişik hissettirecektir. Arap baharı sonrasında ve durulan olaylardan dolayı Lübnan’a gitmek artık eskisi gibi zor değil. Düşünceleriniz arasında Lübnan varsa daha fazla bekletmeden bunu öne almanız gerekebilir.

kurban-bayraminda-vizesiz-kibris-turlari-tatili

Vizesiz ve Pasaportsuz Kıbrıs Tatili Turları

Yaz turizmi, deniz kum güneş üçgeni, casino kültürü ile yavru vatan KKTC dünyanın birçok ülkesi tarafından resmi olarak tanınmasa da bizim en yakın komşumuz. Fiziki olarak daha yakın komşularımızla kuramadığımız iyi ilişkilerimiz tarih boyu bir tek KKTC ile hep korundu. Ülkenin ciddi geçim kaynaklarının başını da Türkiye’den giden üniversitesi öğrencilerine sağlanan paralı eğitim ve ‘iç’ turizm gelirleri oluşturuyor.. Uçak biletini biraz erken rezervasyonla ve hafta içine denk getirirseniz de oldukça uygun fiyatla gidebilirsiniz.

Kurban Bayramında Vizesiz Kıbrıs Tatili Turları Otelleri İçin Tıklayınız!

kurban-bayraminda-vizesiz-bosna-hersek-turlari-tatili

Vizesiz Bosna Hersek Tatili Turları

Kurban bayramında düşünülebilecek kaçamaklardan bir diğeride Saraybosna Gezisi, Mostar Turu ve Poçitel Bosna ayağını oluşturuyor.

Kurban Bayramında Bosna Hersek – Hırvatistan – Karadağ Turları Tatili İçin Tıklayınız!

kurban-bayraminda-vizesiz-kosova-turlari-tatili

Vizesiz Kosova Turları Tatili

Kurban bayramında Avrupa’nın en genç başkenti Piriştine ziyaretimizde Türk kültürünü görüp,oradaki kardeşlerimizi tanıyabilir.Türk kültürüyle bezenmiş sokakları,insanları görebilirsiniz.Özellikle görülmesi gereken yerlerin başında Kosova gelmektedir.

Kurban Bayramında Vizesiz Arnavutluk – Makedonya – Kosova Turları İçin Tıklayınız!

kurban-bayraminda-vizesiz-moldova-turlari-tatili

Vizesiz Moldova Turları Tatili

Özellikle gece hayatı ile öne çıkan Moldova’nın başkenti Kişine, kurban bayramında gece hayatında stres atmak,biraz uzaklaşıp kendinize gelmek adına doğa harikası Dinyester Vadisi ve Trispol şehirleri turistik ana rotalarıyla başınızı döndürecek. Tüm ülkede de tarihi bir miras olduğunu unutmamak lazım.

Size Özel Fırsatlar WTS Farkıyla 2014 Kurban Bayramı Turları Sizleri Beklemekte ! En İyi Fiyat ve Servis Garantisiyle TIKLAYINIZ!

YASAL UYARI: TurizmTatilSeyahat.com haberlerinin kopyalanması yasaktır. TurizmTatilSeyahat.com Digital Millennium Copyright Act (DMCA) kayıtlı olup DMCA tarafından kontrol edilmektedir. Kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır. © Medya Oluşum – Tüm hakları saklıdır.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arjantin, arjantin turları tatili, Brezilya, fas tatili turları, gürcistan tatili, Japonya Turları, Karadağ, karadağ tatili, kurban bayraımnda vizesiz yurtdışı tatilleri, Kurban Bayramı, kurbanda tatil, kurbanda vizesiz yurtdışı tatili, makedonya turları, Sırbistan, sırbıstan tatili, tatil vizesiz, tunus tatili, tur vizesiz, vizesiz arjantin turları, vizesiz bosna hersek turları tatili, vizesiz brezilya turları, vizesiz fas, vizesiz gidilebilecek tatil turları, vizesiz güney afrika turları, vizesiz gürcistan, vizesiz japonya tatili, vizesiz karadağ turları, vizesiz kıbrıs, vizesiz kosova tatili, vizesiz kurban bayramı turları, vizesiz lübnan tatili turları, vizesiz makedonya, vizesiz moldova turları tatili, vizesiz tatil, vizesiz tatil turları, vizesiz tunus turları, Vizesiz Turlar, vizesiz ukrayna turları, Vizesiz ülkeler, vizesizu rusya turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları