Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kurban bayramında Phuket tatili ve Phuket balayı düşünenler!

26 Ağustos, 2014 | 12:59

phuket-tayland-kurban-bayrami-tatili-turlari-thiland-travel-tourism-tour

Kurban bayramında Tayland’ın eşsiz adası Phuket’te balayı ve tatil düşünenler için hazırladığımız Phuket ile ilgili herşey…Gelin hep beraber Phuket adasını tanıyıp gitmeden önce elimizden geldiğince bilgilendirmeye çalışalım.

Öncelikle Tayland’ın en büyük adası Phuket adasıdır.Phuket adasının etrafında Hint Okyanusu ve Andaman denizi vardır.Bu iki denizin varlığıylada ada,Phuket balayınız için size kumsallarıyla rengarenk manzalarını sunmaktadır.Phuket balayınız için size upuzun kumsallar, masmavi bir deniz sunmaktadır.

Phuket Adası Balayı Turları

Phuket balayınız için size her türlü imkanı sunmaktadır.Phuket’in anlamı ‘’kristal dağ’’ dır.Anlamındanda belirdiği üzere, kendi nev-i şahsına münhasır özellikleri barındırmaktadır.

Phuket adası koyları,palmiye ağaçlarıyla konuksever halkının birleşimini sunmakadır.Bu da bize gösteriyorki insanları tamamen cana yakındır.Hırsızlık gibi faktörlerle karşılaşmanız zordur.Çünkü burada insanlar birbirlerine saygı duyup kendi işlerini yapıp ekmeklerini kazanmakla meşguldürler.

Phuket adası dışında Tayland’da bir çok ada bulunmaktadır.Fakat kendi özellikleriyle bu adalardan ayrılıp son yıllarda en gözde olanı şüphesizki en büyük ada olan Phuket adasıdır.

Phuket adası dergi kapaklarının en gözde adalarından bir tanesidir.Son yıllarda çiftler akın akın Phuket balayına gitmektedir.Hiç kendimize şu soruyu sorduk mu? Neden Phuket Adası ?

Phuket balayına gitmek isteyen çiftler öncelikle tropik iklimden etkilenmektedir.Tropik iklim dolayısıyla Phuket yıl boyunca sıcak değerlere sahiptir.

Phuket adası golf turnuvaları

Phuket tatiliniz için adaya gittiğinizde adanın her tarafında golf sahaları görebilirsiniz.Phuket golf adına uluslararası turnuvaların yapıldığı bir adadır.Phuket gece hayatı sabahın ilk ışıklarına kadar devam etmektedir.

Phuket adası su sporları ve dalış özellikleriyle sizi cezbedecek

Phuket balayı turları sizlere sadece deniz,kum,güneş sunmamaktadır.Emin olabilirsinizki hizmetin sınırlarının nasıl zorlandığı,alışverişin ne derece önem kazandığını,sporsal aktivitelerin çeşitliliğini su sporlarının yanısıra dalış yapmanın nasıl zevkli olduğuna şahit olacaksınız.

Phuket Balayınız için adaya ulaştığınız zaman otelinizde sizi bekleyen köpüklü şarabınız,tropikal meyvelerden derlenmiş meyve tabağınız sizi bekleyecektir.

phuket-tayland-kurban-bayrami-tatili-turlari-thiland-travel-tourism-tour (2)

Phuket adasında akşam yemeği

Phuket balayınızda çiftinizle beraber akşam yemeği yerken gecenin akışına kendinizi bırakacaksınız.Palmiyeler arasında,sahilde kumsala kurulan masalarda,mum ışığı altında yemek yeme imkanı bulunmaktadır.Okyunus manzarasına karşı yemek yerken şarabınızı yudumlayacaksınız.

Phuket adasında kahvaltı

Phuket kalvaltınız için özel hizmetler sunmaktadır.Oteller ister mönülerine dahil ettikleri spesifil Tayland yemeklerinden sunulan kalvaltı tabaklarıyla,istersenizde size özel hazırlanacak yemeklerle size hizmet vermektedir.Phuket kahvaltınızı yaparken garsonlar sizin yanınızda hazır şekilde beklemektedir.Tay kalvaltıları daha önce denemediğiniz lezzetlerden kalvaltı yemeği sunmaktadır.

Kurban Bayramında Tayland Phuket Adası Turları İçin Tıklayınız!

Phuket tatiliniz için adaya ulaştığınız anda yorgunluğunuzu atmak isteyeceksiniz.Omuzlarınıza çöken yorgunluk hissini atmanın en güzek yolu spa masajı yatırmaktır.Phuket spa masajı için özel olarak masörler bulundurmaktır.Taylandlılara özgü spa masajının en iyi yapıldığı yerlerden olan Phuket uzman masörler,Hindistan cevizi yağları eşliğinde uçak yorgunluğunuzu atmanıza yardımcı olur.Phuket tatiliniz esnasında hergün yarım saat Spa masajı yaptırın. Spa masajı kan dolaşımınızı hareketlendirip vücudunuzda rahatlama hissini yaşamanızı sağlayacaktır.

Phuket tatili sizlere su altı ve su üstü imkanlarını sunmaktadır.Phuket turları dalış için en uygun turlardır.Phuket turları ile su altındaki dünyayı keşfedebilirsiniz.Phuket turları için araba kiralayabilirsiniz.Phuketi arabanızla daha rahat gezebilirsiniz.
Phuket gezilecek yerleri dışında Leonardo Di Capri’onun başrolünü aldığı Beach filminin mekanı olan Phi Phi adasını gezebilirsiniz.

Phuket gezilecek yerleri dışında yine Tomarrow Never Dies filminin çekildiği James Bond adasına gidebilirsiniz.

Yine Phuket gezilecek yerlerini gördükten sonra Patong Beach’e uğrayabilirsiniz.

Phuket balayınız için , Phuket turlarına katılmak için ve sorunsuz bir Phuket tatili için sizlere en iyi yardımcı olacak kaliteli hizmet sunan seyahat acentelerine başvurmanızda fayda vardır.

Kurban Bayramında Tayland Phuket Adası Turları İçin Tıklayınız!

YASAL UYARI: TurizmTatilSeyahat.com haberlerinin kopyalanması yasaktır. TurizmTatilSeyahat.com Digital Millennium Copyright Act (DMCA) kayıtlı olup DMCA tarafından kontrol edilmektedir. Kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır. © Medya Oluşum – Tüm hakları saklıdır.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Golf, james bond adası, james bond tayland, kurban bayramı tayland, Kurban Bayramı Turları, kurban bayramında tayland, Phuket, Phuket adası, Phuket Balayı, phuket bayram, Phuket gezilecek yerleri, phuket golf, phuket kurban bayramı, Phuket tatil, Phuket turları, tahiland, Tayland, Tayland Kurban Bayramı, Tayland Tatili, thailand travel, World Travel Service, WTS,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları