Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kurban Bayramı Uzakdoğu turları için rezervasyonlar arttı

30 Eylül, 2011 | 18:56

Kurban Bayramı Uzakdoğu turları için rezervasyonlar arttı / Turizm Haberleri

Kurban Bayramı ‘nın yaklaşmasıyla seyahat planları yapanlar tur şirketleinin kapısını çalmaya başladı. Kurban Bayramı turları arasında bu yıl en çok göze çarpan Uzakdoğu turları oldu.

Tur şirketlerinden alınan bilgiye göre, Kurban Bayramı ‘nda Uzakdoğu turları rezervasyonları için büyük bir talep var. Bayram tatilinde tropik destinasyonlara giderek deniz, kum, güneş tatili yapmak isteyenler öncelikle Uzakdoğu ‘nun Bangkok, Singapur, Koh Samui, Bali, Phuket, Pataya gibi gözde tatil merkezlerini tercih ediyor.

Tur şirketleri istenilen programa göre tekli yada çoklu destinasyonlara otel ve uçak rezervasyonu yapabiliyorlar. Alınan bilgiye göre bu yıl Kurban Bayramı ‘nda Uzakdoğu turları içinde en çok Bangkok-Koh Samui turu, Bangkok- Phuket-Singapur turu ve Bangkok- Phuket turu ilgi görüyor.

“Kurban Bayramı ‘nda Uzakdoğu turlarını düşünenler acele edin”

Tur şirketleri, uygun fiyatlı ve taksit seçeneği imkanı olan Uzakdoğu turlarına rezervasyon yaptırmayı düşünenlerin acele etmesini belirtirken, uçaklarda yer bulamama durumunda fiyatların artabileceğinin bilgisini de veriyorlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bali Adası, Bangkok, Bangkok Phuket Singapur turu, Bangkok Phuket turu, Bayramda Uzakdoğu, Koh Samui, Kurban Bayramı, Kurban Bayramı Uzakdoğu, Kurban Bayramı Uzakdoğu turları, Pataya, Phuket, Singapur, Uzakdoğu Turları, Uzakdoğu turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları