Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kurban Bayramı Uzakdoğu ve Bali Turları için son yerler

20 Eylül, 2014 | 13:06

bali uzakdogu kurban bayrami turlari 2014

Kurban Bayramı’ nda Uzakdoğu ve Bali turları için tur yetkilileri son yerler kaldığı ile ilgili tatilcileri uyarıyor.

Kurban Bayramı Turları 2014 yılında Avrupa daha çok tercih ediliyormuş gibi görünse de Uzakdoğu‘ nun mistik havası ve farklı kültürü tatilcilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Özellikle Tayland Phuket ve Koh Samui Adalarının yanı sıra Endonezya Bali Kurban Bayramı turları satışları da geçtiğimiz senelere göre oldukça artış gösteriyor.

Özellikle Bali muhteşem kumsalları ve masmavi denizinin yanı sıra farklı kültürü, birbirinden görkemli ve göz alıcı tapınakları, güler yüzlü, misafirperver Uzakdoğu’ lu insanları ile büyüleyici bir bölge.

Seyahat acenteleri Kurban Bayramı Bali Turları‘ na gösterilen ilgiden gayet memnun. Geçtiğimiz senelere göre Türkiye’ den artık daha çok turistin Bali Turları’ nı tercih ettiğini belirten yetkililer bu turlar için de uçak kontenjanlarının dolmak üzere olduğunu sözlerine eklemeyi ihmal etmediler.

Bali Kurban Bayramı turlarına adeta damgasını vurdu

bali-kurban-bayrami-turlari-2014 Bali Kurban Bayramı Turları 2014 yılına adeta damgasını vurdu.  Singapur Hava Yolları ile Singapur aktarmalı olarak Bali’ ye ulaşılabiliyor. Yakın zamanda başlayacak olan Türk Hava Yolları Jakarta uçuşları ile Bali’ ye ulaşım daha kolay olacak.

Tatilcilerin en büyük sorunu vize . Kurban Bayramı’ nda  buraya seyahat edecek insanların ilk aklına gelen de “Bali’ye vize var mı” sorusu. Bali vize uygulaması için Türkiye’ den herhangi bir işlem yapılmıyor. Ülkeye girişte kapıdan alınan vize için çok kısa süre hava alanında işlem yaptırılması gerekmektedir.

Bali turları boyunca adanın her bir köşesinde  eşsiz mimariye sahip tapınakları insanların kendilerini adeta başka bir dünya hissetmesini sağlıyor. Sadece tapınaklar değil tabi , Bali Ubud Bölgesi’ nin muhteşem pirinç tarlaları manzarası, Nusa Dua Plajının kumsalları ve atlanılmaması gereken en önemli özellik Bali halkının güler yüzlülüğü ve misafirperverliği.

Bali Adası’ nın güneyinde görülmesi gereken; UNESCO tarafından Endonezya’nın milli kültürü kabul edilen batik el işi hediyelik ürünlerini satın alınabilir. Özellikle Kuta’ya neredeyse bir tam gün ayırmak gerekiyor. Kuta bölgesi gezisi sırasında mutlaka  Uluwatu Tapınağı görülmelidir.

Dolu dolu kültür, deniz, kum güneş ve tapınakların muhteşemliğini gözler önüne seren Kurban Bayramı Bali Turları için son yerler kaldığını yeniden hatırlatmakta fayda var.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bali Adası, Bali Kurban Bayramı turları, Bali turları, Bali Turları 2014, Bali Ubud Bölgesi, Bali'ye vize var mı, Endonezya Bali, Koh Samui, Kurban Bayramı, Kurban Bayramı Bali Turları, kurban bayramı turları 2014, Kurban Bayramı Uzakdoğu, Kurban Bayramı Uzakdoğu turları, Nusa Dua Plajı, Phuket, Tayland Phuket, Uluwatu Tapınağı,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları