Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kurban Bayramı turları arasında İtalya revaçta

11 Ağustos, 2014 | 15:49

Roma

5 günlük kurban bayramı tatili turizmcileri harekete geçirdi. Kurban bayramı turları arasında havanın ılık olacak olması nedeniyle İtalya ve İspanya gibi destinasyonlara olan talep daha fazla. / Kurban Bayramı turları 2014…

Ramazan bayramının yaz sıcaklarına denk gelmesi nedeniyle yurt dışı turlarda beklenen satışlar yapılamazken 3 Ekim Cuma günü başlayacak Kurban bayramı tatili Türk turistlerin iştahını kabarttı. Sonbahar dönemine denk gelen kurban bayramı turları arasında İtalya, İspanya ve Balkan turları şimdiden yoğun ilgi görüyor.

Kurban bayramı turlarında talebin fazla olması turizmcileri sevindirirken bu yıl özellikle İtalya turlarında satış patlaması yaşanması bekleniyor. Turizmciler, tatile çıkacakların elini çabuk tutması gerektiğini, yoksa yer bulamayacaklarını belirterek tatil planı yapanları uyarıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kurban Bayramı, kurban bayramı 2014 tatil, kurban bayramı italya turları, kurban bayramı italya turu, Kurban Bayramı Tatil, Kurban Bayramı Tatili, kurban bayramı tatili kaç gün, Kurban Bayramı Turları, kurban bayramı turları 2014, kurban bayramı turları italya, kurban bayramı turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları