Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kurban Bayramı Tatilinde Nereye Gidilebilir

16 Ağustos, 2017 | 10:02

Kurban Bayramı Tatilinde Nereye Gidilir

 

Dün açıklanan Kurban Bayramı Tatili ve 30 Ağustos Zafer Bayramı Tatili ile 10 günlük tatil de, tatilciler nereye gideceği ve ekonomik bir tatil nereye gidilir

Başbakan sözcüsü Bozdağ’ın açıklaması sonucu Kurban Bayramı Tatili 10 gün olarak kararlaştırıldığı açıklandı. Bunun sonucunda kurban bayramı tatil’inde nereye gidilir? hangi turlara katılınır? ve en önemlisi ekonomik bir tatil bölgesi neresidir? Tatilciler için önemli sorular haline geldi. Peki 10 günlük Kurban Bayramı Tatil’inde gidilecek yerler nereler?

Sizler için Kurban Bayramı Tatil’inde Hangi tatil bölgesi daha uygun olduğunu araştırdık, işte ekonomik olan tatil bölgeleri;

 

Yunan Adaları

 

santorini-greek-holiday

Türklerin değişmez tatil bölgesi ve gerçekten memnun ayrılacağınız yerlerden olan Yunan Adaları, kurban bayramı tatili için ekonomik ve eğlenceli yerlerden biridir. Yunan Adaları turları‘na katılabilir veya herhangi bir adayı seçerek o ada da zamanınızı geçirebilirsiniz.

 

 

İtalya Plajları

 

cala-granara-italy

Genellikle Türklerin Avrupa’da en çok gezdikleri yerlerden biri olan İtalya, son yıllarda plajlarıyla da ön plana çıkan yerlerden, romantik veya deniz-kum-güneşi üçlüsünü farklı bir ülkede tadını çıkartmak istiyorsanız. İtalya plajlarını, bu bayram denemelisiniz.

 

 

İspanya Adaları

 

Formentera İbiza Plajları

İspanya hem kültürü hem de eğlencesiyle vazgeçilmez tatil bölgeleri arasında yer almaktadır. Özellikle İbiza, Mallorca ve Tenerife gibi adaları yanı sıra Barcelona ve Madrid’de tercih edilen yerlerdendir.

 

 

Thailand – Phuket Adası

 

Phuket Adası

Thailand – Phuket adası romantik bir tatil ve sakin bir yer arayanlar için en muhteşem tatil bölgelerindendir. 10 günlük kurban bayramında Uzakdoğu‘nun eşsiz kültürünü tanıma fırsatı elde etmek isterseniz. Phuket adası sizler için güzel bir tercih olacaktır.

 

 

Orta Doğu’nun Parlayan Yıldızı Dubai

 

Dubai Beach

Dubai, Orta Doğu’nun ihtişamlı şehri Dubai‘de muhteşem bir tatil geçirme imkanı sizlerle. 10 günlük kurban bayramı tatilinde kendinizi Prens veya Prensesler gibi hissetmek isterseniz doğru tercih Dubai tatilidir.

 

 

Ekonomik Tatilin Adresi; World Travel Service (WTS)

Tüm dünyada hizmet veren World Travel Service (WTS) kurban bayramı turları veya tatili düşünenler için uygun ve ekonomik tatil hizmeti sunmaktadır. Kurban bayramı tatilinde düşlediğiniz tatili, yaşamak için sizlere hizmet vermektedir.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, İspanya Adaları, italya plajları, Kurban Bayramı Tatili, Thailand - Phuket Adası, World Travel Service, WTS, Yunan Adaları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları