Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kurban Bayramı tatili uzatılacak mı?

11 Eylül, 2015 | 07:19

Kurban Bayramı Kurban Bayramı’nda resmi tatilin, pazartesi, salı ve arifeye gelen çarşamba gününü de kapsayacak şekilde uzatılması bekleniyor.

15 Eylül’de yapılacak Bakanlar Kurulu toplantısında resmi bayram tatili uzatılacak. Özellikle Kurban Bayramı yurtdışı turu düşünün seyahatseverleri ilgilendiren müjdeli haberi, Kültür ve Turizm Bakanı Yalçın Topçu, Vahdet gazetesine verdiği röportajda açıkladı.

TATİL 9 GÜNE ÇIKACAK

Yalçın Topçu, “Önümüzdeki Bakanlar Kurulu’nda resmi bayramın pazartesi, salı ve arifeye gelen Çarşamba gününü de kapsayacak şekilde uzatılacak” dedi. Böylelikle hafta sonu tatili de dahil edildiğinde Kurban Bayramı tatili 9 gün olacak.

Resmi karar çıkana kadar ise Kurban Bayramı tatili günleri şöyle:

23 Eylül’de yarım gün çalışacak olan resmi kuruluşlar, Kurban Bayramı’nın ilk günü olan 24 Eylül Perşembe, ikinci günü 25 Eylül Cuma, üçüncü günü 26 Eylül Cumartesi ve son günü 27 Eylül Pazar günü tatil olacak.

Resmi tatilin sona ermesiyle birlikte 28 Eylül Pazartesi günü tekrar işbaşı yapılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kurban Bayramı, Kurban bayramı kaç gün, Kurban Bayramı ne zaman, Kurban Bayramı Tatili, kurban bayramı tatili kaç gün, Kurban Bayramı tatili uzatılacak mı, kurban bayramı turu, Kurban Bayramı yurtdışı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları