Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kurban Bayramı Tatili öncesi 29 Ekim Haftasonu kaçamakları

20 Ekim, 2011 | 11:58

Kurban Bayramı tatili öncesinde 29 Ekim Bayramı ‘nın  haftasonu gidilebilecek oteller son haftalarda oldukça revaçta.

29 Ekim Bayramının cumartesi gününe denk gelmesinden dolayı Kurban Bayramı tatili  öncesi kısa bir tatil yapmak isteyenler özellikle İstanbul’ a  yakın bölgeleri tercih ediyorlar. Yorgunluk atmak, rahatlamak  ve şehrin gürültüsünden kaçmak isteyenlere için bir çok alternatif bulunuyor.

29 Ekim Tatili ‘de SPA oteller tercih ediliyor

29 Ekim tatilinde en çok SPA oteller ve termal oteller tercih ediliyor. Yılın yorgunluğunu ve şehrin stresini üzerinden atmak isteyenlerin cazibe merkezleri haline gelen Yurtiçi SPA Otelleri ve Yurtiçi Termal Oteller hem bedeni hem de ruhları dinlendirmeye yardımcı oluyor.

Yurtiçi SPA Otelleri gerek sundukları mükemmel hizmet ve konforlu konaklama alternatifleri, gerek dünya mutfağından sundukları muhteşem tatlar gerekse sunduğu huzurlu ortam ile dikkatleri üzerine çekiyorlar.

İstanbul ‘ a yakın otellerin bulunduğu bölgeler arasında muhteşem doğası ile Sapanca Otelleri , tertemiz havası ile  Abant Otelleri , İstanbul ‘un içinde fakat şehrin dışında olan Ağva Otelleri yer alıyor.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
29 Ekim Bayramı, 29 Ekim Tatili, Abant Otelleri, Ağva Otelleri, Haftasonu kaçamakları, İstanbul 'a yakın bölgeler, İstanbul' a yakın oteller, Kurban Bayramı Tatili, Sapanca Otelleri, SPA oteller, Termal Oteller, Yurtiçi SPA Otelleri, yurtiçi termal oteller,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları