Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kurban Bayramı tatilini erken planlayan ucuza uçacak

08 Eylül, 2014 | 13:11

Kurban Bayramı’nda tatile çıkmak için planlar şimdiden yapılmaya başlandı. Kararını erken veren ve uçak bileti rezervasyonunu şimdiden yaptıran seyahatseverler, son dakikacılara göre oldukça uygun bütçelere seyahat edebilecek.

Yazı ve uzun tatilleri geride bıraktığımız şu günlerde, 4 günlük Kurban Bayramı tatili için planlamalar yapılmaya başlandı. Skyscanner araştırmasına göre, erken planlama yapıldığı takdirde Belgrad, Atina, Budapeşte ve Varşova gibi Avrupa başkentleri, Türkiye’den gidilebilecek en ucuz destinasyonlar arasında yer alıyor. Ayrıca ABD ve Uzak Doğu gibi denizaşırı destinasyonlara da uygun fiyatlı uçak biletleri bulunabiliyor.

Bayramı Avrupa’nın önemli başkentlerinde erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak uygun bütçelere geçirebilirsiniz. Amerika ya da Uzak Doğu gibi uzak destinasyonlar, biletinizi şimdiden rezerve ettiğinizde bütçeleri o kadar da sarsmıyor.

Şimdiden bilet alındığında ABD dışında Seul, Bangkok ve Havana gibi denizaşırı destinasyonlara da çok daha ucuza seyahat etmeniz mümkün.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bayram tatili, Kurban Bayramı, Kurban Bayramı amerika, Kurban Bayramı Avrupa turları, Kurban Bayramı erken rezervasyon, Kurban Bayramı havana, kurban bayramı küba, Kurban Bayramı ne zaman, Kurban Bayramı Tatili, Kurban Bayramı türkiye, Kurban Bayramı Turları, Kurban Bayramı uçak bileti, Kurban Bayramı Uzakdoğu, Ucuz uçak bileti,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları