Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kurban Bayramı Sheraton Hotel Çeşme Promosyonu

04 Ekim, 2011 | 16:41

Kurban Bayramı Sheraton Hotel Çeşme erken rezervasyon kampanyası ile dikkat çekiyor.

Sheraton Çeşme Otel ‘ e 10 Ekim’e kadar rezervasyon yaptıran herkese %20 erken rezervasyon indirimi ile herkese tatil fırsatı sunuyor.

Sheraton Çeşme World Luxury Hotel Awards tarafından 2011 yılında dünyanın en iyi SPA’sı Sheraton Çeşme Otel Botanica Therman SPA ‘da masaj ve terapilerle yenilenebilirsiniz.

Kurban Bayramında  Sheraton Çeşme Hotel konaklama fırsatları ile Ege ‘nin en güzel otellerinden bir tanesinde olmanın keyfini yaşayarak unutulmaz bir bayram tatili geçirmek isteyenler 10 Ekim 2011 tarihine kadar rezervasyon yaptırarak erken rezervasyon fırsatından yararlanabilirsiniz.

Sheraton Çeşme Kurban Bayramı Promosyonu % 20 erken rezervasyon fırsatını yakalamak için son günler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
erken rezervasyon fırsatı, konaklama fırsatları, Kurban Bayramı, Kurban Bayramı Promosyonu, Kurban Bayramı Sheraton Hotel, Sheraton Çeşme, Sheraton Çeşme Hotel konaklama fırsatları, Sheraton Çeşme Kurban Bayramı, Sheraton Çeşme Otel, Sheraton Çeşme Promosyon, Sheraton Hotel, Sheraton Hotel Çeşme erken rezervasyon,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları