Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kurban Bayramı Sheraton Hotel Çeşme Promosyonu

04 Ekim, 2011 | 16:41

Kurban Bayramı Sheraton Hotel Çeşme erken rezervasyon kampanyası ile dikkat çekiyor.

Sheraton Çeşme Otel ‘ e 10 Ekim’e kadar rezervasyon yaptıran herkese %20 erken rezervasyon indirimi ile herkese tatil fırsatı sunuyor.

Sheraton Çeşme World Luxury Hotel Awards tarafından 2011 yılında dünyanın en iyi SPA’sı Sheraton Çeşme Otel Botanica Therman SPA ‘da masaj ve terapilerle yenilenebilirsiniz.

Kurban Bayramında  Sheraton Çeşme Hotel konaklama fırsatları ile Ege ‘nin en güzel otellerinden bir tanesinde olmanın keyfini yaşayarak unutulmaz bir bayram tatili geçirmek isteyenler 10 Ekim 2011 tarihine kadar rezervasyon yaptırarak erken rezervasyon fırsatından yararlanabilirsiniz.

Sheraton Çeşme Kurban Bayramı Promosyonu % 20 erken rezervasyon fırsatını yakalamak için son günler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
erken rezervasyon fırsatı, konaklama fırsatları, Kurban Bayramı, Kurban Bayramı Promosyonu, Kurban Bayramı Sheraton Hotel, Sheraton Çeşme, Sheraton Çeşme Hotel konaklama fırsatları, Sheraton Çeşme Kurban Bayramı, Sheraton Çeşme Otel, Sheraton Çeşme Promosyon, Sheraton Hotel, Sheraton Hotel Çeşme erken rezervasyon,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları