Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kurban Bayramı Phuket tatili

24 Eylül, 2014 | 10:00

Kurban Bayramı 2014 yılında Tayland’ın eşsiz adası Phuket turları hem balayı çiftlerine hem de çocuklu ailelere hitap ediyor.

Tayland’ ın en büyük adası olan Phuket’ tir. Phuket Adası Turları Andaman Denizi’ nin masmavi suları ile buluşuyor. Kurban Bayramı 2014 turları arasında en çok tercih edilen bölgeler arasında yer alan Tayland hem deniz kum güneş hem de alışveriş ve kültürel bakımdan oldukça uygun bir bölgedir. Phuket Adası Kurban Bayramnı turları ile Uzakdoğu keyfini doya doya yaşamak mümkün.

Phuket Adası muhteşem koyları, palmiye ağaçlarıyla konuksever halkı ile gidenlere unutulmaz tatil sunuyor.

Tayland Kurban Bayramı turları sadece Phuket Adası’ ndan oluşmuyor tabi. Phuket dışında Tayland’ da bir çok gezilecek görülecek  yerler vardır.  Phuket bayram turları ve balayına turlarının yanı sıra insanların farklı bir yer görmek, Uzakdoğu kültürünü tanımak ven hissetmek, alış  veriş yapmak gibi bir çok neden ile Tayland Turlarını tercih etmekteler.

phuket-tayland-kurban-bayrami-tatili-turlari-thiland-travel-tourism-tour (2)

Kurban Bayramında Tayland Phuket Adası Turları İçin Tıklayınız!

Phuket tatiliniz için adaya ulaştığınız anda yorgunluk atmak içinUzakdoğunun vazgeçilmezi Tai masajı için ödüllü SPA merkezleri misafirlerini bekliyor.

Phuket ‘ te adanın dışında  gezilecek yerlerden bir tanesi hiç şüphesiz  Leonardo Di Capri’onun başrolünü aldığı Beach filminin mekanı olan Phi Phi Adası’ dır. Bunun dışında yine Tomarrow Never Dies filminin çekildiği James Bond Adası’ na gidilebilir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
james bond adası, james bond tayland, Kurban Bayramı 2014, kurban bayramı tayland, Kurban Bayramı Turları, kurban bayramında tayland, Phuket, Phuket adası, Phuket Balayı, phuket bayram, Phuket gezilecek yerleri, phuket kurban bayramı, Phuket tatil, Phuket Tatili, Phuket turları, Tayland, Tayland Kurban Bayramı, Tayland Tatili,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları