Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kurban Bayramı için seçenekler: Mauritius

18 Ağustos, 2014 | 13:57

Kurban Bayramı’nda şehrin stresinden uzaklaşmak, tropik bir ortamda huzuru bulmak isteyen tatilcilerin yeni gözdesi Mauritius oldu.

Hint Okyanusu’nda yer alan tropik ada Mauritius; kumsalları, su altı ve su üstü güzellikleri, tropik bitki örtüsü ile büyüleyici bir Kurban Bayramı tatili vaat ediyor.

Charles Baudelaire’nin şiirlerine güneşin okşadığı kokular ülkesi olarak yansıttığı Mauritius Adası, güneybatı ucundaki doğal oluşum ile görenleri şaşkına çeviriyor. Havadan bakıldığında sualtında bir şelale varmış gibi görünen bölge aslında bir yanılsamadan ibaret. Kum ve alüvyonların taşınması sebebiyle meydana gelen oluşum Google’un Haritalar servisinde de görülebiliyor.

Mauritius, tropikal yapısından dolayı adeta dünya üzerinde bir cennet. Hint Okyanusu’ nun güneyinde yer alan Mauritius’ ta mevsim değişiklikleri pek hissedilmez.

MAURİTİUS KURBAN BAYRAMI TURLARI İÇİN TIKLAYIN

Sakin yaşam biçimi ile romantik bir tatil yapmak isteyenlerin tercih ettikleri Mauritius turları her zevke uygun konaklama alternatifleri sunuyor. Mauritius dalış turlarında olduğu kadar golf turizmi bakımından da oldukça zengindir.

Mauritius’un Türklere vize uygulamaması da tercih edilmesi için önemli sebeplerden biri.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Charles Baudelaire, Emirates Mauritius, Kurban Bayramı Turları, kurban bayramı turları 2014, Mauritius, Mauritius adası, Mauritius Adası nerde, Mauritius Adası tatil, Mauritius Adası turu, Mauritius dalış turları, Mauritius kurban bayramı, Mauritius şelale,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları