Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kurban Bayramı’ nda Küba Turlarına yoğun ilgi

25 Temmuz, 2012 | 17:16

Yıllardır en popüler tatil ve seyahat bölgelerinden bir tanesi olan Küba,  Kurban Bayramı Turları ile de cazibe merkezi halinde.

Küba ‘ yı ziyaret eden turist sayısı Turizm Bakanlığı’ndan  alınan bilgilere göre 2012 yılının ilk beş ayında rekor sayıda 1,437,890 olarak açıklandı. Edinilen bilgiye göre geçen yıl aynı dönemle karşılaştırıldığında (Ocak-Mayıs ayları) turist sayısında Ocak ayından Mayıs ayına yaklaşık yüzde 5.5 artış kaydedildi.

Küba’ ya ilgi her geçen yıl büyüyor

Küba turları ve seyahatlerine gösterilen ilginin her geçen yıl arttığını bildiren yetkililer bir tatilden beklenilen her şeyin Küba’ da bulunabileceğine dikkat çekiyorlar.

Küba gezileri boyunca Varadero ‘da muhteşem denizin tadını çıkarırken, Havana’ da Küba kültürünü daha yakından tanıyabilir, geceleri kendilerini Küba müziğinin ritmine bırakabilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Havana, Küba, Küba Gezileri, Küba Havana Varadero, Küba Kurban, Küba Kurban Bayramı Turları, Küba Müziği, Küba Seyahatleri, Küba tatili, Küba Turları, Küba Turları Kurban Bayramı, Kurban Bayramı Tatili, Kurban Bayramı Turları, Varadero, WTS, WTS Küba, WTS Küba Turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları