Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kurban Bayramı’ nda Küba Turlarına yoğun ilgi

25 Temmuz, 2012 | 17:16

Yıllardır en popüler tatil ve seyahat bölgelerinden bir tanesi olan Küba,  Kurban Bayramı Turları ile de cazibe merkezi halinde.

Küba ‘ yı ziyaret eden turist sayısı Turizm Bakanlığı’ndan  alınan bilgilere göre 2012 yılının ilk beş ayında rekor sayıda 1,437,890 olarak açıklandı. Edinilen bilgiye göre geçen yıl aynı dönemle karşılaştırıldığında (Ocak-Mayıs ayları) turist sayısında Ocak ayından Mayıs ayına yaklaşık yüzde 5.5 artış kaydedildi.

Küba’ ya ilgi her geçen yıl büyüyor

Küba turları ve seyahatlerine gösterilen ilginin her geçen yıl arttığını bildiren yetkililer bir tatilden beklenilen her şeyin Küba’ da bulunabileceğine dikkat çekiyorlar.

Küba gezileri boyunca Varadero ‘da muhteşem denizin tadını çıkarırken, Havana’ da Küba kültürünü daha yakından tanıyabilir, geceleri kendilerini Küba müziğinin ritmine bırakabilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Havana, Küba, Küba Gezileri, Küba Havana Varadero, Küba Kurban, Küba Kurban Bayramı Turları, Küba Müziği, Küba Seyahatleri, Küba tatili, Küba Turları, Küba Turları Kurban Bayramı, Kurban Bayramı Tatili, Kurban Bayramı Turları, Varadero, WTS, WTS Küba, WTS Küba Turları,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları