Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kurban Bayramı’nda Küba

21 Ağustos, 2014 | 14:09

En popüler tatil ve seyahat bölgelerinden Küba, Kurban Bayramı Turları ile yine cazibe merkezi halinde.

Ramazan bayramının yaz sıcaklarına denk gelmesi nedeniyle yurt dışı turlarda beklenen satışlar yapılamazken 3 Ekim Cuma günü başlayacak Kurban bayramı tatili Türk turistlerin iştahını kabarttı. Yurtiçi ve yurtdışı turları ile Türkiye’nin köklü turizm firmalarından World Travel Service, bayram tatili için Küba‘yı tercih edenlere 31 Ağustos’a kadar yapacakları rezervasyonlarda büyük indirimler sağlıyor.

Küba turları ve seyahatlerine gösterilen ilginin her geçen yıl arttığını bildiren yetkililer bir tatilden beklenilen her şeyin Küba’ da bulunabileceğine dikkat çekiyorlar.

KÜBA BAYRAM TURLARI İÇİN TIKLAYIN

Paranın mutluluk olmadığını tüm dünyaya ispatlayan, yaşam renkleri ve hayattan aldıkları keyifle ütopik olabilmeyi başaran bir Karayip adası Küba..

Küba gezileri boyunca Varadero’da muhteşem denizin tadını çıkarırken, Havana’da Küba kültürünü daha yakından tanıyabilir, geceleri kendilerini Küba müziğinin ritmine bırakabilirsiniz.

En iyi puro, en iyi rom ve en iyi kahveyi içmek ve Küba’nın aşk ve ihtilaller ülkesinin sıcak insanlarını tanımak isteyenler Küba’yı tatil planlarının başına yerleştirebilir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Che, Devrim, Fidel, Küba, Küba bayram turu, Küba Havana, Küba kurban bayramı, Küba Turları, Kurban Bayramı, Kurban Bayramı haberleri, Kurban bayramı kaç gün, kurban bayramı küba, Kurban Bayramı ne zaman, Kurban Bayramı Tatili, kurban bayramı turu, Rom, salsa,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları