Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kurban Bayramı Kıbrıs Turlarında yıldızlar geçidi

22 Ekim, 2011 | 15:30

Kurban Bayramı ‘nda Kıbrıs Turları ve Kıbrıs Otelleri adeta yıldızlar geçidine sahne olacak. Sanat dünyasının yıldızları Kurban Bayramı’ nda Kıbrıs ‘ta buluşuyor.

Kıbrıs Kurban Bayramında adeta yıldızlar geçidine sahne olacak. Türkiye ‘nin en önemli sesleri Kurban Bayramı programları için Kıbrıs ‘ı tercih ettiler. Kıbrıs otelleri Kurban Bayramı sanatçı programları ile  misafirlerine unutulmaz bir bayram yaşatmayı hedefliyor.

Kurban Bayramı ‘nda hem birbirinden şık otellerde konaklayarak ayrıcalıklı konaklama fırsatlarını yakalamak  hemde birbirinden ünlü isimleri dinleyerek kurban bayramı tatillerini geçirmek isteyenlerin ilk tercihlerinden bir tanesidir.

Kıbrıs ‘ta hangi sanatçılar sahneye çıkacak?

Kıbrıs ‘ta sahne alacak birbirinden ünlü isim izleyicilerine unutulmaz bir kurban bayramı tatili yaşatmayı hedefliyor. Bülent Ersoy, Funda Arar, Sibel Can, Volkan Konak gibi bir çok isim Kurban Bayramında Kıbrıs Otellerinde konser verecekler.

Sibel Can 08 Kasım ‘ da Noah’s Ark Deluxe Otel ‘de

Funda Arar 07 Kasım ‘da  Merit Crystal Cove Otel ‘de

Volkan Konak 08 Kasım ‘da Kaya Artemis Otel ‘de

Kibariye  ve Enbe Orkestrası 07 Kasım ‘da Savoy Ottoman Palace ‘ta

Muazzez Ersoy 12 Kasım ‘da  Savoy Ottoman Palace ‘ta

Bülent Ersoy 05 Kasım ‘da Cratos Premium Otel ‘de

Serdar Ortaç 08 Kasım ‘da Cratos Premium Otel ‘de sahne alacaklar.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kıbrıs, Kıbrıs 'ta hangi sanatçılar sahneye çıkacak, Kıbrıs Konser, Kıbrıs Konser Programları, Kıbrıs Kurban Bayramı, Kıbrıs Otelleri, Kıbrıs Otelleri konser, Kıbrıs Sanatçıları, Kurban Bayramı Kıbrıs, Kurban Bayramı Kıbrıs Turları, Kurban Bayramı programları, Kurban Bayramı sanatçı programları, kurban bayramı tatilleri, Kurban Bayramında Kıbrıs,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları