Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kurban Bayramı Kaç Gün? Bayram Tatilcileri Uzun Süreli Turlara Yönlendirdi

17 Temmuz, 2017 | 09:35

Kurban Bayramı Kaç Gün

Bu sene Kurban Bayramının uzun sürecek olması, tatilcilerin uzun seyahatlere ve uzun süreli turları talep etmelerine neden oldu.

Kurban Bayramı Kaç Gün? Bayram Tatilcileri Uzun Süreli Turlara Yönlendirdi

Kurban Bayramı bu sene 31 Ağustos Zafer Bayramı ile birlikte birleşecek. Bu sayede toplam 6 günlük bir tatil imkanı, tatil yapmak isteyenleri bekliyor. Bazı tatilciler, diğer hafta sonunu da tamamen bayram tatiline ekleyerek kendilerine 10 günlük bir tatil imkanı yaratıyor. Bu sene ki Ramazan Bayramına nazaran, Kurban Bayramının daha uzun süreceği sonucu nedeniyle, tatilciler şimdiden uzun süreli turlara veya uzak ülkelerde ki tatil fırsatlarına talep ediyorlar.

Kurban Bayramı Tatili İçin Seçenekler;

Kurban Bayramı Tatili için seçilebilecek çeşitli tatil destinasyonları bulunmaktadırlar. Tatilciler kurban bayramı turları‘nda farklı  ve uzak yerleri araştırmaktadır. Bu sene kurban bayramı tatilinde gidilebilecek, ekonomik ve popüler destinasyonlar ise;

 

Yunan Adaları Turları

Yunan Adaları

Yunan adaları, yakın bir tatil yeri olması ve kültürel, doğal güzellikleriyle iyi vakit geçirme imkanı sunması. Kurban Bayramı tatil‘inde tercih edilebilecek tatil yerlerindendir. Seçebileceğiniz popüler adalar; Mykonos, Santorini, Korfu, Kefalonya, Zakynthos, Midilli, Rhodos.

 

 

Avrupa Turları

Avrupa Promosyonları İtalya Otelleri

Avrupa’nın kültürel, doğal ve tarihi dokusunu keşfetmek için Kurban bayramı tatilini değerlendirebilirsiniz. Seçebileceğiniz tatil destinasyonları; İspanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Portekiz, Almanya.

 

 

Latin Amerika Turları

Latin Amerika

Latin Amerika turları son yıllarda yoğun talep gören tatil destinasyonlarındandır. Tercih edebileceğiniz tatil yerleri; Arjantin, Brezilya, Kolombiya, Küba, Meksika.

 

 

Maldivler Turu

Anantara Dhigu Maldivler

Romantik bir tatil geçirmek isteyenlere uygun bir tatil destinasyonudur. Ailesi veya çift olarak sakin bir tatil geçirmek isteyenler için uygun bir seçenek.

 

Uzakdoğu Turları

Uzakdoğu

Binlerce yıllık kültürlerin ve doğal güzelliklerinden önde gelen destinasyonlar arasındadır. Seçilebilecek destinasyonlar arasında; Çin, Japonya, Tayland, Hindistan, Singapur, Endonezya.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa turları, Kurban Bayramı, Kurban bayramı kaç gün, Kurban Bayramı Tatili, latin amerika turları, Maldivler turu, Uzakdoğu Turları, Yunan Adaları Turları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları