Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kurban Bayramı Dubai Turları

28 Temmuz, 2016 | 15:17

Kurban Bayramı Turları Dubai, Dubai Kurban Bayramı Turları

Kurban bayramı turları’ nın gözde alternatiflerinden bir tanesi Dubai Turları..

Yaklaşan Kurban Bayramı tatili öncesi hala bir planınız yoksa Ortadoğu’ nun incisi Dubai tüm gösterişiyle sizi hem deniz, kum, güneş tatiline hem de alışverişin keyfini çıkarmaya davet ediyor.

En yüksek binalar, en lüks markalar, en şık restoranlar ve alış verişin sonsuz cazibesi…

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ikinci büyük emirliği olan Dubai’de en eski yapı üç asırlık.  Dünyanın en yüksek yapısı burada. 828 metrelik yüksekliğiyle Burj Khalifa… Bu dev gökdelende akşamları muhteşem gün batımı mazarası eşliğinde yemek yemek veya Dubai’ yi en yukarlardan izlemenin keyfini yaşamak kelimelerle anlatılmaz.

Dubai gelirinin büyük kısmını enerjiden elde ediyor. Gelirinin büyük kısmını enerjiden elde eden Dubai son yıllarda yaptığı yatırımlar ile turizm ve finansta da dünyanın merkezi olmaya hazırlanıyor.

Dünyanın en büyük hava alanına sahip olan Dubai yılda 10 milyona yakın turisti ağırlıyor.

Dünyaca ünlü markalardan Michelin yıldızlı restoranlar Ortadoğu’daki ilk şubesini Dubai’ ye açıyor.

Kurban Bayramı Dubai Tatili

Kurban Bayramı tatilinde Dubai’ de hava sıcaklıklarının  normale dönmesiyle keyifli ve konforlu bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

Dubai, aralarında dünyanın en büyük alışveriş merkezi olan ve içinde çocuklar için Kidzania adlı eğlence merkezinin de bulunduğu Dubai Mall’la birlikte çok sayıda alışveriş merkeziyle dünya çapında tanınıyor.

Şehir, bölge ülkelerinin yanı sıra dünyanın pek çok ülkesinden çeşitlilik arayan, ailecek güzel bir deneyim yaşamak isteyen alışveriş meraklısını kendisine çekiyor.

Dolu dolu bir tatil için Dubai

Bayramda Dubai turunu tercih edenler, dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa’da muhteşem Dubai manzarasının tadını çıkarabilirler. Burj Khalifa’nın hemen yanındaki Dubai Mall, bin 500’den fazla mağaza ve 150’den fazla restoranla alışveriş, yemek ve eğlencede dünya standartlarına sahip.

En uzun çeşme görünümüne sahip Dubai Fountain suları ise 500 fit yüksekliğine erişebiliyor.

KURBAN BAYRAMI DUBAİ TURLARI İÇİN TIKLAYIN

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, dubai kurban, Dubai Kurban Bayramı, Dubai kurban bayramı turu, Dubai Tatili, dubai tur, Dubai Turları, Dubai Turu, Kurban Bayramı, Kurban Bayramı Tatili, Kurban Bayramı Turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları