Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kültür ve Turizm Bakanlığından ”Stajyer Kontrolör Giriş Sınavı”

19 Ekim, 2009 | 07:39

Kültür ve Turizm Bakanlığınca, merkez teşkilatında genel idare hizmetleri sınıfında boş bulunan 20 adet 7. derecede stajyer kontrolör kadrosuna atama yapılmak üzere ”Stajyer Kontrolör Giriş Sınavı” yapılacak.

Adayların, Atatürk Bulvarı No:29 Opera/Ankara adresindeki Bakanlık Personel Dairesi Başkanlığından veya
www.kulturturizm.gov.tr internet adresinden temin edilecek başvuru formunu eksiksiz doldurarak, istenen belgelerle birlikte 26 Ekim 2007 tarihi mesai saati bitimine kadar söz konusu başkanlığa elden teslim etmeleri gerekiyor.

Yabancı Dil Sınavı 10 Kasım 2007’de yapılacak. Bu sınavı kazananlar sözlü sınava davet edilecek.

KPSS çeşitli puan türlerinde alınması gereken puanların belirtildiği bu sınavlara, her kurumun sınavında istenen puan değişmekle birlikte en az 75 puan alan kişiler başvurabilecek.

Ayrıca, kimi kurumlar KPSS sınavında yabancı dilden belli sayıda soruya doğru yanıt verilmesi veya TOEFL’dan belli bir puan alınması koşulu arıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atatürk Bulvarı No:29 Opera/Ankara, Bakanlık, Bakanlık Personel Dairesi Başkanlığı, Dairesi Başkanlığı, KPSS sınavı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Personel Dairesi, Stajyer Kontrolör Giriş Sınavı', Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları